Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Drága a Spar? Vagy nem drágább...

Drága a Spar? Vagy nem drágább, mint a többi? ( Penny, Lidl, Tesco)

Figyelt kérdés
Környezetemben mindenki azt mondja, milyen drága, akik szoktak ott vásárolni, tényleg olyan drága? Mert én már unom a Lidl, Penny szegényes kínálatát, Tesco messze van nagyon, meg az is drága és sz.ar az áru minősége. Spar van itt a közelben, megérné váltani?

2022. júl. 5. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Kb ott van árban mint a Tesco, tehát igen, a drágák közé tartozik, de azért nem annyira rossz szerintem.
2022. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Én rendszeresen ott vásárolok. Figyelni kell az akciókat, volt már olyan, hogy egy alkalommal több ezer forintot takarítottam meg. A Lidl-lel, Aldi-val, Penny-vel szemben van csemegepultja, több üzletének hús- és cukrászpultja is. A húsok és a tejtermékek most jelentősen megdrágultak, de azt hiszem, máshol is.
2022. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapjába véve drága, viszont ha akciós valami, azt türhető áron adják. Ott vettem 1400 ft/kg-ért csirkemellfilét.
2022. júl. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 B2man ***** válasza:
93%
Nem olyan régen én úgy tapasztaltam, hogy a sajátmárkás húsáruik voltak olcsóbbak! A többi árunál nagy árkülönbség nem volt...
2022. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A Spar kb. 10%-kal drágább, mint a Penny. Ezért aki gazdaságos háztartást akar vezetni és megteheti, hogy több üzletet is fel tud keresni, az tegye ezt. Az üzletpolitika azonban könnyen átveri a vásárlót, mert a kiszerelés változtatása miatt az egyikben ugyanaz az üdítő csak 1,5 literes kiszerelésben van, míg a másikban 2 literesben.
2022. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt van néhány példa.

Globus mustár: Aldi 519Ft, Spar 629Ft

Csabai szárazkolbász: Lidl 1599, Spar 1699

Globus bio kukorica konzerv: Penny 549,Spar 839

Madártejes Mizo túró rudi Penny 149, Spar 224.

Pickwick gyümölcsös feketetea Aldi 439, Spar akciósan 499

Pilóta keksz: Penny 349, Spar 399.

2022. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Spar mostanában már sok tekintetben olcsóbb mint a Lidl. Pedig régen a Lidl volt jó áron.
2022. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Régebben nem volt lényegesen drágább, sőt sokszor voltak olyan akciók, amik máshol nem. +sok olyan termék van, ami Lidlben, Aldiban, Pennyben nincs, az Auchan, Tesco meg többnyire a város szélén van. Spar meg van minden bokorban. Így én is sokszor jártam oda, de mostanában pofátlanul drága lett sok minden. Még mindig van, aminek még nem emelték meg az árát, de napról napra változik és hirtelen drágul több 100 forintot sok minden. Sajnos a többi boltban is ezt csinálják, nehéz már rangsorolni őket. Talán a Penny, Aldi még mindig korrektebb, mint a Spar. Én a neten szoktam megnézni az árakat, a Sparnál könnyen rá lehet keresni bárminek az aktuális árára.
2022. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A Spar nagyon drága lett. A coca cola és üdítők még a tescos árra is köröket vernek.
2022. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Választék már csak a Sparban és az Auchanban van. A Tesco teljesen leredukálta magát ilyen nagyobbacska Aldi Lidl kategóriára.
2022. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!