Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol szoktál vásárolni a...

Hol szoktál vásárolni a jelenlegi helyzetben?

Figyelt kérdés

Én pl... szinte mindenhol. Vannak termékek amit csak bizonyos helyeken veszek meg, mert így tudok spórolni 100 forintot vagy többet is, de már úgy érzem, hogy mindegy hova megyek mert mindenhol csak nőnek az árak.

Tesco-ba nem megyek, mert ott csillagokon is túl nőnek az árak.

Spar az árak magasak, de viszont mindenből frisset lehet kapni mindig.

Lidl. Az árak olcsóbbak, de sokszor előfordult, hogy a zöldségek vagy gyümölcsök már félig rohadtak voltak. Húst nem szívesen veszek, mert egy előre becsomagolt vákum dobozban vannak, és nem lehet látni hogy pontosan mit is veszek.

Aldi. Nem nagyon tudok hozzá írni, mert 2-3 alaklommal voltam.


Kérlek írjátok meg, hogy ti hol szoktattok vásárolni és miért?

Köszönöm.



2022. júl. 26. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Több helyen is, de legtöbbször a Spar-ban, és sasszemmel figyelem az akciókat.

N

2022. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Coopban, mivel hogy csak az van.
2022. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Általában Spár, mivel az van közel a munkahelyemhez. De néha elmegyek Lidl-be is. Régen a Lidl volt a legjobb, mert jelentősen olcsóbb volt, mint a többiek. Most viszont ez a különbség gyakorlatilag eltűnt. Én a Spárnál sokszor szoktam kupont beváltani. Néha van olyan is ami blokkvégösszegre 10-15% kedvezmény.


Húst általában olyan helyen veszek, mint a piac vagy egy kisebb hentes. Fura, de sokszor olcsóbb a Spárnál.

2022. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Lidl, Penny és Aldi. Nálunk a coop boltok nagyon drágák. Tesco nagyon kint van a város szélén, drágának is tartom. Nekem úgy tűnik a Penny a legolcsóbb.
2022. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Lidl, Penny, heti egy nagyobb bevásárlás. Ha valami gyorsan kell, akkor közeli kisbolt, de ez ritka. Nálunk ezen kívül Spar, Coopok, meg Tesco van. Ha valami kifejezett márkatermék kell, vagy látom, hogy olcsóbb, akkor általában a Sparban veszem, mert az útba esik hazafelé.

Szerintem a Penny még talán a legolcsóbb, a minőség az változó. Lidllel elégedett vagyok, de az árak ott is nagyon elszálltak. A Tesco meg a Spar szerintem drága.

Egyébként minden héten akciós újság nézés, listaírás van. Szoktunk teljes áras termékeket is venni, de egyre inkább szinte csak azt vesszük, ami le van akciózva.

2022. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is coop van. A következő bolt 470*2 forintnyi buszjegyre van. Nem éri meg elmenni másik boltba.
2022. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%

Fóként cba, mert az van nálunk.

Havonta 1-2x megyünk nagyobb bevásárlásra, akkor lidl, aldi, tesco.

Meg van hogy mit hol veszünk.

A "helyzet" nem változtatott ezen

2022. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
98%

"Lidl. Az árak olcsóbbak, de sokszor előfordult, hogy a zöldségek vagy gyümölcsök már félig rohadtak voltak."


Ez lehet felétek helyspecifikus Kérdező, mert abban a Lidlben ahova én járok olyan frissek gyönyörűek a zöldségek-gyümölcsök, hogy éppen csak meg nem szólalnak.


Nálam még mindig a Lidl viszi a pálmát, de más szóba jöhető egyéb nincs is felénk. Volt Tesco, bezárt. Volt Spar, örökké üres polcokkal, bezárt.

Van Penny,...én nem szeretem. Aldi nincs.

Mindez Bp-től 35 km-re.


De különösebb gond nincs, mert vannak nagyon jó henteseink, nagyon jó pékségünk és termelői piacaink helyben és körben.

Minden egyebet megvenni meg szinte egykutya az összes ilyen-olyan bolt.

2022. júl. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Tesco. A legolcsóbb megoldások egyike, amivel érdemben csak a Lidl tud versenyezni. Ha meg valamire épp van Clubcard akció, akkor még jobb a helyzet.
2022. júl. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
92%
Ahol eddig. Az árak mindenütt feljebb mentek.
2022. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!