Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Még mindig lesokkolódtok,...

Még mindig lesokkolódtok, amikor fizetni kell a boltban?

Figyelt kérdés

Az ember azt hinné, hogy mivel hónapok óta az infláció a téma, idövel megszokja, hogy mennyi pénzt fizet szinte semmiért, de nekünk még mindig sikerül lesokkolódni, sőt...


Ma 25 ezret fizettünk némi kajáért, pedig semmi extra nem volt benne, se édesség, se üdítő, csak alapvető élelmiszerek a kocsi aljában. Nem is sok.


De nagyon durva volt, hogy a legolcsóbb, akciós trappistát vettük meg, és annak is 2500 volt kilója, a legolcsóbbnak...egy csomag szalámi 500 ft (oké, én ezt nem venném ilyen boltban előre csomagolva, a férjem akarta, de a lényeget értitek).



2022. júl. 31. 19:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%

Talán ha nem ehberert dolgozna a nép nagy része, akkor jobb lenne.


Meg ha nem a saját milliós fizetésüket emelték volna fel a legnagyobb baj közepén még 600 ezerrel...


Na elmegy a francba tényleg mostmár az összes fideszes... Ja hogy legközelebb nem rá szavazol? Értem...

2022. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
#7 Melyik másik országban láttál olyat, hogy rezsit emeltek a válság hatására, de úgy, hogy a kormányhoz közeli politikusok kompenzációt kaptak, hogy fizetni tudják a magasabb kiadásaikat? A pór néppel meg közölték, hogy hát végülis minimálbérből is meg lehet élni, szűken ugyan, de meg lehet; spóroljanak??? Mert szerintem sehol.
2022. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap óta a szállító cégek nem tudnak hatósági áron tankolni, hétfőn minden cég árazni fog. Nincs olyan termék, amit (és az alapanyagait) ne kellene szállítani, így nem csak a webshopok kiszállitási díjai fognak felemelkedni.
2022. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
98%
Dehogy sokkolódom, az majd decemberben jön, mikor 8-900 ft lesz egy kiló félbarna kenyér.
2022. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
94%

4


Remélem te is, meg az összes Fideszes barátod gyakran fog koppanni a pénztárnál, és remélem majd télen kabátban ültök a lakásban! Nektek köszönhető, hogy 12 év alatt Európa második legszegényebb országa lettünk, a világ!!! legrosszabb valutájával! Nektek!


Úgyhogy a nézeteidet tartsd meg, 12 évig megtartottad nagy egyetértésben, hát most remélem jó sokáig pancsolhattok a nézetek eredményében.

2022. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Már csak apátiát érzek. És tervezgetem a kulfoldi eletem.
2022. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
19%
#15 A 12 évnek semmi köze a mostani válsághoz. A válság az elmúlt 1 évben kezdődött, annak a menedzselésével nem értek nagyon egyet. Ha nem lábalunk ki a válságból a következő választásig, akkor tudom kire nem fogok szavazni, ennyi.
2022. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
83%
Gerinctornára járni azért jó, mert ott garantáltan nem találkozol fideszessel!
2022. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
94%

17.

Viszont, hogy az embereket ennyire súlyosan érinti, az a Fidesz hibája. Ahogy az is, hogy kekeckedik az Unióval, miközben az a pénz, egy lélegeztetőgéppel érnw fel az országnak, nem tudom mit vár az oroszoktól.

2022. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
93%

17


Nem, 2006-nak van, mi? Meg Gyurcsánynak. Meg Brüsszelnek. Sorosnak. A melegeknek. A migránsoknak.


Tudod abból a sok milliárdból, amiből teleplakátolták az országot a hozzád hasonlóknak, hogy Brüsszel egy sz.r, meg hogy nyugaton óvodások műttetik át magukat, meg az ilyen és ehhez hasonlók, nevetséges idiótaságok, abból mondjuk most lehetne kompenzálni, elég sokáig. De az Elúrt.k című film is neked készült jó pénzért választások előtt.


A 12 évnek ahhoz van köze (és most leírom újra), hogy Európa 2. legszegényebb országa vagyunk a világ legsz.rabb valutájával. Ez köszönhető a Fidesznek.


[link]


Egyetlen 1 csúnya Nyugat-Európai ország sincs mögöttünk! Egy sem!

2022. aug. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!