Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Metroba miért kell vásárlói...

Metroba miért kell vásárlói kártya?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy lehet igényelni magánszemélyeknek is,de pontosan mi ennek a menete és kell-e fizetni érte?Gondolom be kell menni a legközelebbi Metroba,nem?Valamint megéri-e kártyát igényelni,mikor lehet oda magánszemélyként bemenni,illetve legfőképpen,milyen a pécsi Metro?

2022. aug. 3. 09:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Az kimaradt,hogy drágább mint a többi üzletlánc?Meg nagyobb kiszerelések vannak?
2022. aug. 3. 09:45
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Én úgy tudom nagykernek számít, nem vagyok benne biztos, hogy minden jobban megéri ott, de sok minden biztosan olcsóbb.


Igen, nagyobb kiszerelések és karton számra árulnak.


Tudsz online regisztrálni:


[link]

2022. aug. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Én ez a link alapján úgy láttam, hogy vállalkozók tudnak regisztrálni online
2022. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapáron kb ugyanannyiba kerülnek a cuccok. Párszor voltam, de nem spóroltam kb semmit. Ki van írva, hogy ebből a termékből mondjuk 20-at veszel, akkor darabára: x. Ha 5-t, akkor darabára y. Alapár z. Mivel magánszemélyként senkinek nem lesz szüksége 5 ketchupra, így az alapárat fizeted, ami meg hasonló a többi bolthoz. Viszont van pár jó cucc, ami máshol nincs, meg nyilván ki tudsz fogni jó akciókat itt is. Szerintem megéri kiváltani a kártyát, max nem jön be és nem mész többet.
2022. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
Lehet változott, én régen online regisztráltam magánszemélyként.
2022. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Kicsit jobban utána néztem és a metró gourmet kártyát valóban lehet magánszemélyként a másikat pedig vállalkozóként. :) 3-as voltam
2022. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. aug. 3. 11:22
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet egyébként magánszemélyként is regisztrálni!
2022. aug. 3. 11:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó a metro, de mivel alapvetően nagyker, nem arra van kitalálva, hogy vegyél egy liter tejet, meg 2 kiflit. Magánszemélyként a különlegesebb alapanyagok miatt érheti meg, vagy ha ott intéznéd a havi nagybevásárlást.
2022. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!