Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Tesco vásárlói kártya...

A Tesco vásárlói kártya valóban jó? Mi a buktató?

Figyelt kérdés

Bátyám ajánlotta, hogy feltétlen váltsam ki, mert sokat lehet spórólni. Ő azzal fizet mindenhol, nem csak a Tescoban lehet vele és két havonta kap a levásárolt pénzért tescos utalványt kupont. Több ezer Ft-ot amit a tescoban lehet levásárolni. Minnél többet költesz a hitelkeretből, annál többet írnak jóvá. Két havonta 4-5 ezer forintot írnak neki jóvá. Ha ilyen jó, miért nem mindenki ezt használja?


bementem a Tescoba és azt mondta a hölgy, hogy ez így megállja a helyét. Havonta egyszer jön egy kamatmentes csekk azt befizetem és letudva a kölcsön. Jóvá írnak két havi 4-5 ezrest. Csak ne kell róla pénzt felvenni. Már megigényeltem. A Banktól hívtak hogy minnél előbb menjek már számlakivonattal a tescos pulthoz, hogy vihessem a kártyát. Kevés embert láttam így fizetni, ha valóban ilyen remek spórolási lehetőség, miért nem mindenki ezt használja?


2017. szept. 14. 16:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy bankkártya helyett hitelkártyával vásárolok, aminek ugye 0 a kamata és így mondjuk havi 80-100-et fizetek vele és erre havonta jóváírnak 4-5 ezret. Ez tök jó nem?
2017. szept. 14. 16:48
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Egyàltalàn nem remek lehetőség. Ezert kevesen hasznàljàk. Szimpla hitelkartya, amivel könnyen el lehet ùszni, ha nem jól hasznàlod. (A többség rosszul hasznàlja, sajnos.)
2017. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha így használod, akkor valóban jó. Páromnak is van vmi hitelkártyája, neki is jóváirnak néhány havonta valamennyit. A banknak azért éri meg, mert ha kp-t veszel fel, vagy nem fizeted vissza időben a havi törlesztőt, akkor baromi magas kamatot számolnak fel. Egyszer én is majdnem igyéneltem hitelkártyát, de végül meggondoltam magam. Macerásnak tartottam, hogy 2 kártyám legyem, figyelni, hogy mikor melyikkel fizetek, aztán visszautalni a pénzt. Rádásul keveset vásárolok kártyával, azétr a havi ezresért (ha egyáltalán van annyi), nem bonyolítom az éltem. Ja plusz a hitelkártyának gondolom van éves díja.
2017. szept. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mi az igazság a tescos vásárlókártyával kapcsolatban?
2017. szept. 20. 17:50
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Tesco Clubcardot kérjél, ha ott szoktál vásárolni. Ennek nincs semmi kockázata: ha vásárolsz, akkor az ott vásárolt összegért pontokat kapsz. Ha elég összegyűlik, akkor ez után is küldenek utalványokat, amiket le tudsz vásárolni. Más áruházaknak is van ilyenjük, pl. Auchan Bizalomkártya.


Na ezeket nyugodtan kiválthatod és használhatod minden vásárláskor az amúgy is megvenni akart cuccok fizetésénél.


A hitelkártyát meg dugják föl, az csak arra jó, hogy eladósodj.

2017. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki megértette a lényegét (lásd, kérdező), annak tényleg jó.

Hogy mi benne a poén?

Hogy sok analfabéta, melegítőgatyás proli is megigényli, akik nem értik a konstrukciós és keményen eladósodnak. Rajtuk elég kemény pénzeket keres a bank, többszörösen bejön az értelmes emberek által elvitt kedvezmény.

2017. szept. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérdező ha te tudatos vagy pénzügyeidben akkor valószínűleg tényleg megéri. Ha tökéletesen racionálisan költöd a pénzed akkor az a normális ha elsőre nem is érted minek ad ingyen a bank és Tesco több ezer forintot teljesen ingyen.


De vigyázz mert ha egyszer nem fizetsz időben akkor több éves hasznod vesztheted el rövid idő alatt. A bank erre vár. A többségnél bejön.

2017. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1 hónapja nem tudtad még meg? :D
2017. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

# 8 kifejtenéd? Nem igazán értem?


Mi lehet az igazság?

2017. okt. 25. 17:33
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a leírásaidból szerintem nem neked való igazán ez.

Nem bántásból mondom, inkább jó tanács.

2017. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!