Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Más szerint is putris hely...

Más szerint is putris hely lett a Penny?

Figyelt kérdés
Szerintem mióta átalkították, lentebb van a színvonal. Régen szerettem ide járni, most már egyre kevésbé. Pláne, hogy a Lidl, Aldi még olcsóbb is és több minden van.

2022. aug. 5. 14:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Mindig is az volt
2022. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Próbálnak mindenféle cifra módon megújulni, de azt sosem tudják megszüntetni, hogy a kijáratnál a biztonsági őr egy mappával a kezében random megállítja a vásárlókat, és valamiféle ellenőrzést végez a bevásárlókocsi tartalmát illetően. Szánalmas, hogy a vagyonvédelmet nem tudják enélkül megoldani. Más üzletláncokban diszkréten, kamerával szűrik a tolvajokat, és csak indokolt esetben lépnek közbe.
2022. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
+1 a második válaszolónak.
2022. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
eddig is gázos volt hogy a nyugdíjasok meg mások is szertehagyják a kocsikat, de mióta átalakították csőlabirintussá mégrosszabb. kapásból belépésnél első kanyarban van 2 elágazás de egyiknél se jutsz tovább mert egyik közepére lebszva egy nagy raklap áru, a másikon megáll az öregúr eltakarva az egész utat gyümölcsöt válogatni. plusz ha nem mész azonnal elhordanak minden akciósat, én volt hogy reggeli fél7-es nyitás után értem oda 10 perccel, de már kifelé jött az ajtón egy púposra pakolt bevásárlókocsi az akciós sörrel. jó mondjuk ez nem a bolt hibája, de akkor is nehezen megy a pótlás. a kasszázás ugyanolyan katasztrofális, nem tartanak elég dolgozót.
2022. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen. Egy nagy labirintus, nem tudni, mi hol van. És kicsi a hely, kevés a dolgozó, udvariatlanok.
2022. aug. 5. 15:32
 6/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk nálunk nincs biztonsági őr a bejáratban. Az azért durva, hogy random megállítanak.
2022. aug. 5. 15:33
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Én még nem is láttam biztonsági őrt pennyben
2022. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Inkább maradt!!
2022. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eddig is az volt.


Csodálom, hogy még nem szűnt meg.

2022. aug. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem zár be, sokan jarnak oda.
2022. aug. 5. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!