Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Más szerint is putris hely...

Más szerint is putris hely lett a Penny?

Figyelt kérdés
Szerintem mióta átalkították, lentebb van a színvonal. Régen szerettem ide járni, most már egyre kevésbé. Pláne, hogy a Lidl, Aldi még olcsóbb is és több minden van.

2022. aug. 5. 14:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Biztonsági őr nálunk sincs az egész Pennyben, pedig sok a kissebbségi is. Csoda, hogy lopás nem nagyon szokott lenni.
2022. aug. 5. 17:15
 12/17 A kérdező kommentje:
És eladó valóban kevés van, egy kasszában áll a sor, önkiszolgáló nincs. Lidlben meg hárman állnak a kasszában, már nyitják a másikat. És annyi "rejtett" sincs.
2022. aug. 5. 17:17
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
Engem az zavar hogy nincs kézikosár, a bevásárlásókocsiktól meg nem lehet elérni. A másik ami zavar a gyors kasszás és kicsi rakodó felület. Lehet szidni a teszkót de ezekben jobban áll
2022. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
na igen, a kézikosár tuti nem egy embernél hiányolt persze azügyben semmi változás. de nálunk most az újítással új bevásárlókocsikat is vezettek be ami csak százassal működik és valami borzalom mély, ha csak néhány terméket veszel szinte beleesel úgy bele kell hajolni hogy kihalászd, nem vált előnyére ez a nagy újítgatás szerintem.
2022. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%

hátrányai: nincs kézi kosár

nincs önkiszolgáló

nincs húsospult ami mondjuk nem elengedhetetlen, de azért na

kicsi a rakodóterület amikor a kosárba pakolod a cuccokat, kapkodnod kell

sokszor csak egy kassza van, sokat kell várni

a labirintus miatt nehezen lehet elférni főleg a nagy kocsik miatt

a biztonsági őr sok helyen indokolatlanul pöcs ahogy a dolgozók is (tisztelet a blabla, tudjátok, nem mindenhol ilyenek)

viszont valljuk be, ami egy egyszerű háztartásba kell azok megtalálhatóak itt

ezekről a kellemetlenségekről meg annyit, hogy úgysem tölt ott az ember órákat, nem nagy dolog

attól még szerintem nincs semmi baj magával az üzlettel, nem tudom ti hogy vagytok vele

itt nálunk Tesco, Penny és Coop van

Coop nekem nem nagyon esik útba és nagyon drága is

Tescoba sokat járok, szeretem az önkiszolgáló miatt

Pennybe még többet járok mivel közel van, nem vészesek az árak (érthető, hogy kicsit drágult, nem? de) és van pár olyan dolog van amit szeretek (hússaláta, édes csilis csirkeszárnyak, pisztáciás/kávés fagyi, csirkés szenya)

úgyhogy ja, nem is ragozom túl

mindenkinek más a véleménye, azt is el kell fogadni c:

2022. aug. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
67%
A Penny iszonyat drága lett, az volt a legolcsóbb bolt eddig. Meg rendszeresen horda cigányok állnak a bejáratnál, ott söröznek és pofáznak órákig.
2022. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, a romák meg a drágaság nálunk is igaz.
2022. aug. 6. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!