Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A börtönbe lehet sört kapni?

A börtönbe lehet sört kapni?

Figyelt kérdés

A börtönökben van élelmiszer bolt, de kiétkeztető boltnak hívják a rabok és a börtöndolgozók. A raboknak van fogvatartotti kártyájuk, ami olyan mint egy személyi igazolvány, a rab fotójával és nyilvántartási számával. A börtönszleng és a rabok úgy is hívják, hogy "spejz" kártya.


Tekintettel arra, hogy ha a kinti kapcsolattartók pl. családtag küld be pénzt a fogvatartottnak, azt a börtön a fogvatartott kártyájára teszi és az a letéti pénze, melyről vásárolhat.


Én eddig úgy tudtam, hogy alkoholt nem lehet börtönben kapni, de van egy videó amin sörröl beszél a boltos.


Most, akkor mi az igazság, lehet börtönben sört kapni vagy nem? Esetleg csak egyhe alkoholos gyümölcs sört?



2022. aug. 21. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Persze... belga söröktől kezdve a japánig, hatalmas valasztekban...😂😂😂
2022. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 L.. István ***** válasza:
100%
Szerintem max alkoholmenteset.
2022. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem valószínű..Csak kaviárt és Dom Pérignon.
2022. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
79%
Szerintem ez börtön függű, de szerintem annak senki sem örülne, ha részegen oribánál hajnali 4-kor :/
2022. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem, mert itt ebben a videóban a boltosnő mikor kiszolgálja a rabot, a tej után 00:23-nál mintha azt mondaná, hogy "sör".


[link]


Ezért kérdezem.

2022. aug. 22. 00:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. aug. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szörp, nem sör
2022. aug. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!