Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A tescoban miért nem adják...

A tescoban miért nem adják fél áron este a péksüteményt, mint a sparban vagy az auchanban?

Figyelt kérdés
2022. aug. 31. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Mert másnap is kirakják? Logikusnak tűnik.
2022. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem romlik meg?
2022. aug. 31. 17:45
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Miért romlana meg? Én is szoktam másnapos péksütit enni, és még élek.
2022. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Mert akkor túl sokan az esti féláras péksüteményre várnának, ahelyett hogy megvennék teljes áron napközben.
2022. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehet gáz, de ilyen árak mellett muszáj.
2022. aug. 31. 18:08
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

A Sparba járok vásárolni. Mindig a zárás előtti órában megyek, mert akkor nincs annyi paraszt, nyugodtabban lehet vásárolni.

Még soha nem láttam türelmetlenül toporgó embereket, akik arra vártak volna, hogy végre le legyenek árazva a péksütik. Az eladók úgy kiabálnak a vásárlókra, hogy vegyenek péksütit, mert már akciós, de senki le se sz...rja.

2022. aug. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz... Nézd a bolt oldalról: ha megérné féláron árulniuk a péksüteményt, akkor egész nap úgy árulnák. Minden pénzbe kerül, nekik is van egy csomó költségük, nem tiszta haszon amit elkérnek a termékért.
2022. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én fél 9 fele szoktam menni, akkor már olcsó minden.


Amúgy azt utálom nagyon, hogy felénk már 9-kor zár az interspar és nem 10-kor, mint a vírus előtt.

2022. aug. 31. 18:19
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Engem az lepett meg, hogy egyszer zárás előtt 1 órával voltam az egyik Tescoban, és már pakolták el a péksüteményeket.. Pont estefele jártam arra, szerettem volna venni pár péksüteményt, de olyan gyorsan felpakolták őket és vitték is be őket, hogy meg is lepődtem. Amúgy meg én se látok sok embert tolongani az akciós péksüteményekért például a Sparban esténként. Sőt, általában mire eljön a zárás előtti óra, Sparban alig szokott pár darab péksütemény maradni. Engem nem zavar amúgy az, ha nem adják féláron a péksütit, én amúgy sem eszek olyan gyakran, szóval ha most néha veszek, akkor nem annyira zavar, hogy teljesen áron vagy pedig féláron. Viszont az, hogy az egyik Tescoban zárás előtt már egy órával bevitték a péksütiket, na, az meglepett, mert máshol még ilyet nem tapasztaltam.
2022. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a Batthyány téri Spar-ban szoktam előfordulni nem sokkal zárás előtt, és semmilyen kedvezmény nincs a péksüteményekre. Ezek szerint nincs központi rendelkezés, hanem az áruházak helyi vezetése dönt a dologról.
2022. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!