Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik üzletláncba vannak a...

Melyik üzletláncba vannak a legjobb árértékarányú termékek?

Figyelt kérdés

Eddig a SPAR-ba jártam mindig mert az volt közel, illetve pl. a Spar párizsit szeretem , meg a többi felvágottak is mindig frissek voltak ebben a nagyobb Sparban ahova jártam, viszont most kezdenek elszállni az árak ugyebár, és több helyen olvastam, hogy a Spar drága , most ez csak mítosz vagy tényleg drágább mint mondjuk egy Auchan vagy LIDL?


Amik vannak a városomban: Tesco,Auchan,LIDL,ALDI,SPAR, nagy CBA-k , van még coop meg ilyenek is de azt nem sorolom, szerintem ezek a legnagyobbak a városban


2022. szept. 25. 17:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem arra gondolok, hogy a legolcsóbb dolgok, hanem inkább a középvonali termékekre , akciókra, stb.
2022. szept. 25. 17:33
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Aldi
2022. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

"több helyen olvastam, hogy a Spar drága , most ez csak mítosz vagy tényleg drágább mint mondjuk egy Auchan vagy LIDL?"

Most komolyan annyira tehetetlen vagy (nem akarok durvábbat írni mert kitiltanak, de nagyon nehéz visszafogni magam) hogy nem bírsz bemenni és megnézni? Nem, nem mítosz, mocskos drága lett a Spar, a legdrágább mind közül. Lidl, Penny a legjobb ár-érték arányban. Aldi is drága, nem tudom minek írogattok ilyet, mindig is drága volt és most is az.

2022. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#3: mar reg nem dragább mint a lidl...


A minősegi osztrák, német stb sajtok olcsóbbak mint a lidlben. Egy csomó termekbmeg fillérre uannyiba kerül.

2022. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
90%
A Spar valóban drága, de minőségben meg általában a legjobb. Viszont vicces, hogy pont ez a neve és közben meg spórolni nem tudsz vele.
2022. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De engem nem az érdekel, hogy egy német sajt olcsóbb , én átlagos termékeket vásárlok és van pár amiben kötött az ízlésem, pl. tejfölből csak a Zoff még ha drága is, de nem összehasonlíhtató a többivel
2022. szept. 25. 18:25
 7/13 A kérdező kommentje:

#5


Minőségből nem akarnék leadni, azért, hogy valami 350 legyen ne 400 azért nem akarok szemetet enni

2022. szept. 25. 18:26
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Mindenütt mást érdemes venni, legalább is én így vagyok vele.
2022. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8


Igen, ezt észrevettem én is, viszont se időm se kedvem nincs körbejárni 3 különböző boltot, általában hétvégén vasárnap vásárlok be , tehát olyan bolt az optimális ahol minden van. Eddig a SPAR megfelelt, de lehet kiróbálok pl. egy LIDL-t vagy ALDI-t azt dicsérik a legjobban

2022. szept. 25. 18:43
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
A saját márkás termékekkel kell vigyázni némelyik bűn rossz.
2022. szept. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!