Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Penny a legjobb ár-érkék arányú?

Penny a legjobb ár-érkék arányú?

Figyelt kérdés
Szerintem jó bolt, talán itt a legolcsóbb minden, de ár-érték arányban legjobb, főleg a sajátmárkás termékeik.

2022. szept. 1. 20:42
 1/4 anonim válasza:
73%
Gyenge marketing húzás.
2022. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 scamdemic ***** válasza:
82%
Lehet, hogy jó lenne, ha nem próbálnának meg át....ni. Pár hónapja volt akciós mangó, gondoltam, veszek. Vettem is kettőt, + két avokádót, erre nézem fizetés után, hogy mintha többet fizettem volna, mint amennyit kb. számoltam. Nézem a blokkot, kettő helyett öt mangót ütött be a pénztáros. Meg is reklamáltam, vissza is fizették, de ha csak itthon veszem észre, ...6om. Azóta nem voltam ebben a jó „ár-érkék” arányú üzletláncban.
2022. szept. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Az összes bolt közül a Penny a leg💩abb. Aki ott vásárol annak fogalma sincs a minőség fogalmáról.
2022. szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%
Rég voltam már, de csak jégkrémet találtam amit jónak tartottam. Azt viszont nagyon. Azon kívül úgy általában minőség alattiaknak tartom az ottani termékeket.
2022. szept. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!