Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi a véleményetek a győri...

Mi a véleményetek a győri Metroról?

Figyelt kérdés

2022. nov. 13. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2x voltam ott. Az ügyfélszolgálat nagyon normális volt
2022. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vegyesek az érzéseim, mert jó akciók vannak, a zsugortermékek olcsóbbak,és az aro sajátmárkás termékek nagyon jók, de sok más dologban viszont csalódás. Régen 2 ügyfélszolgálat volt a bejáratnál, mindkettőnél más ügyeket intéztek és lecsesztek ha rosszhoz álltál először. Velem konkrétan megtörtént ez a kafkai történet hogy a kapunál lévőhöz mentem először, elmondtam mit szeretnék, erre az ott lévő hölgy harsányan lecseszett hogy a másik pulthoz kell állni ezzel a problémával. Mondom oké, odaálltam 5 méterre arrébb és nem volt ott senki. Majd 5 perc múlva megjelent ugyanaz a hölgy a másik pulttól. A poén hogy megkérdezte újból én pedig újból elmondtam ugyanazt a kérést. A duplázás hogy meg sem tudta oldani az ügyemet. A másik mikor a pénztárnál csesznek le, mert vannak olyan pénztárak ahol csak bankkártyával lehet fizetni, ezt táblával jelezni is szokták de a táblát valaki elrakta, én beálltam majd a végén lecsesztek hogy minek oda a kasszához állok. Mikor kiderült hogy nincs ott a tábla még tovább morgott a kasszás hogy hozatnia kell egy külön kasszát.

A másik hogy 2 prémium kassza van nyitva és 1-2 nem prémium, emiatt nagyok a kasszánál a sorok.

Vettem egy főzőlapot, elromlott 1 hét múlva és kiderült hogy garanciába ők nem javítják mert nem regisztrált szerelő építette be, de ezt nem közölték ott.

Teszkó szindrómában szenved a bolt, sokszor átpakolják a dolgokat és sorokat.

2022. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát volt egy időszak amikor a TESCO olcsóbb volt mint a METRO ami kicsit érdekes volt. De azóta már egész normalizálódott a helyzet, ha nagyobb mennyiségeket akar venni az ember megéri.(Pl cappyt ha nincs valahol akció akkor biztos hogy itt olcsóbban kapok mint máshol) Illetve fagyasztott halakban is voltak jó termékek (bár ezek egy része valamiért egy ideje nem kapható).


Összességében nagyobb mennyiségű vásárlás esetén jó :)

2022. dec. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!