Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Milyen végzettség kell ehez?

Milyen végzettség kell ehez?

Figyelt kérdés

Még csak középsuliba járok, de a barátaimmal akarunk nyitni majd a jövőben egy olyan kávézót, ahol kutyáknak való "sütiket" is árulunk. Hogy ebből mi lesz azt nem tudom, de nekem nagyon tetszik az ötlet, ha ők ki is szállnak én szeretném megvalósítani :D


Jelenleg cukrásznak tanulunk. Ahoz, hogy kutyasütiket áruljunk gondolom kell külön engedély, nem elég, ha emberek számára is fogyasztható lesz, és onnantól a gazdi döntése, hogy ő eszi meg vagy a kutyának adja :D


Milyen végzettség kell hozzá? Ha időközben nem szállnak ki belőle, akkor elég, ha csak én teszem le? Imádom az állatokat, csak azért nem állatorvosnak mentem, mert nem bírnám nézni, hogy szenvednek, az elaltatásukba meg egyenesen beleroppannék. Szóval igazából egy állatokkal foglalkozós végzettséghez nekem lenne motivációm, de nekik nem hiszem :DD



2022. nov. 14. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Nincs olyan, hogy kutyasüti.
2022. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi sütihez cukrásznak kell lenned. Ott valószínűleg azt is megtanítják, milyen feltételek mellett tartózkodhat állat ilyen helységben.


Ahhoz, hogy a kutyáknak is csinálj valamit, ahhoz meg külön tájékozódni kell, mit ehetnek meg, és az alapján kitaláltok egy saját terméket.

2022. nov. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Cukrász.
2022. nov. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 Érdekes, boltokban mégis lehet kapni


#2 Már utánanéztem, hogy mit ehetnek, van recept is, köszi a választ! :D


#3 Köszi!

2022. nov. 15. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!