Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Megéri a Metroban vásárolni?

Megéri a Metroban vásárolni?

Figyelt kérdés
Nem drágább mint a többi bolt?

2023. jan. 26. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Én múltkor úgy láttam az interneten, hogy több jóval olcsóbb terméket láttam, mint a többi boltban, el akarok majd személyesen is szét nézni, hogy valóban így van-e. De, ha nem is olcsóbb vagy nem sokkal, akkor is biztos találsz olyat, amit olcsóbban kifoghatsz, mint a többibe, ez más üzletekre is igaz szokott lenni.
2023. jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem drágább viszont ott csak nagy tételben olcsóbb minden, tehát ha te veszel 20 db tejfölt akkor darabja olcsóbb, mintha 1-2 vennél. Ha szokásos mennyiségeket veszel akkor nem éri meg odamenni, mert egyáltalán nem olcsóbb.
2023. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Drágább. Le is szoktunk róla.
2023. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Kartont vagy gyűjtőt érdemes venni.
2023. jan. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
Mostanára elég drága lett ahhoz, hogy csak úgy mindent ott vegyek meg, ha már úgyis ott vagyok. Jó tíz éve még ez így volt. Mostmár nem. Az akciós újságot küldik emailben, és csak akkor megyek, és azt veszem, aminek kedvezőbb az ára, mint máshol.
2023. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!