Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Spar miért nem számol fel...

A Spar miért nem számol fel plusz pénzt a környezetkímélő papírzacskóra mint pl. az Auchan? Szerintem ez nagy segítség most a magyar családoknak.

Figyelt kérdés
2023. febr. 8. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Mert az összbevétel a fontos.

A Spar azt az üzletpolitikát folytatja, hogy azt az illúziót kelti, hogy az ingyen van, a termékeinek az árrése viszont (összességében) jóval nagyobb, mint az Auchannak.

Az Auchan az egyik legolcsóbb bolt, nem teheti meg, hogy bármit "ingyen" adjon.


(És akkor most várom az értetlen agytrösztöket, akik megmagyarázzák, hogy xy termék olcsóbb a Sparban, 3,2,1, tessék: )

:D

2023. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Sparban eleve kell fizetni a zacskóért. 15 Ft. Nincs ingyen.
2023. febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én amikor az önkiszolgálónál fizettem csak a kódot olvastam be. Semmi zacskót külön. A papírba tettem ami kint van a pékségnél.
2023. febr. 8. 12:59
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Amikor leméred a zöldséget, gyümölcsöt, akkor kell kiválasztani, hogy milyen csomagolót használsz. Saját, semmi, ottani zacskó. Így a pénztárnál már csak a vonalkódot kell leolvasni. Abban már benne van az ár, ha ottani zacskót használsz.

Pékáruknál csak papírzacskó van kihelyezve, nincs műanyag zacskó, így ott nincs is semmi variáció.

2023. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
98%
Tuti a pékáruk árában benne van az "ingyen" papírzacskó.
2023. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Mert nem környezetkímélő. A fele műanyag…
2023. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Utolsó előtti! Tuti? Be tudod bizonyítani?
2023. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!