Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Lidlt kedvelik a legjobban...

A Lidlt kedvelik a legjobban a magyarok?

Figyelt kérdés
Mi ennek az oka?

2023. jan. 28. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Szóval már előre eldöntötted hogy azt szeretik legjobban. XD
2023. jan. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Nem feltétlen mondanám, hogy azt kedvelik a legjobban, de viszonylag jó árai vannak. Pl a Sparral összehasonlítva jóval olcsóbb.

Én Lidl-be meg Aldiba szoktam járni és nagyjából kitapasztaltam, hogy hol melyik áru az olcsóbb meg szeretem jobban.

2023. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A Lidlben sokkal jobb a hús és a felvágott választék, mint az Aldiban. A Lidl-s kenyeret és tejet is jobban szeretem. A zöldáruk is változatosabbak, bőségesebbek. Persze ez csak az én véleményem.
2023. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretném, de se Lidl, se Aldi nincs.
2023. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Én nem. Régebben szerettem ott zöldséget, gyümölcsöt venni. De már nem olyan jó. A gyümölcsök kb. le vannak fagyasztva, annyira hidegben tárolják. Sokszor nem is érett. Kemény. Mire puha lenne, addigra megrohad.

Kevés márkából lehet ott választani. Jobban szeretem a Spart, Interspart, Metrot. Ezekben sokkal nagyobb a választék. És állandóbb a kínálat. Lidl-ben sok minden csak időszakosan van.

2023. jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Én nem. Azt kedvelem, ami épp útba esik. Amiket szoktam venni az mindegyikben van kb. azonos minőségben és pár forintos akciókért nem fogok átmenni a város túlsó felébe.
2023. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 qkker1 ***** válasza:
100%
Nálam speciel az elsők között van.
2023. jan. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Ár szempontjából szeretem, a kínálata viszont szegényes.
2023. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Egy felmérés alapján a Lidl-t kedvelik legjobban. Valószínűleg azért, mert egyrészt (szintén felmérések szerint) a legolcsóbb, másrészt elég jó minőségűek a termékek.
2023. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Én a zöldség-gyümölcsöt szoktam ott venni. Sokkal szebbek, mint máshol.
2023. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!