Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Bevásárlóközpontban dolgozók...

Bevásárlóközpontban dolgozók tényleg?

Figyelt kérdés
Rengeteg halkonzervet eszem. Ismerősöm mondta, van egy haverja aki lidlben vagy aldiban dolgozik, így féláron tud vásárolni ilyen termékeket, hoz ha szeretném. Az a kérdésem, hogy tényleg olcsóbban vesznek dolgokat az ilyen helyen dolgozó emberek?
2023. febr. 16. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Haveromék pl. a sörrel csinálták meg, hogy nem tettek ki pár tálcával, aztán amikor majdnem lejárt megkérdezték a főnököt, hogy ne akciózzák-e le emiatt. Ha rábólintott leárazták és megvették ők.
2023. febr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
91%
Én a spárban dolgozó ismerőseimtől hallottam olyat, hogy van dolgozói kedvezményes kártyájuk, amivel azt hiszem 30%-al olcsóbban vásárolhattak minden egyes terméket (bár ezt már pár éve beszéltük, azóta lehet változott). Illetve egy CCC-s álláshirdetésben láttam, hogy a dolgozók számára kínálnak xy%-os kedvezményt minden ccc-s illetve ecipo.hu-s vásárlásnál.
2023. febr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2 és ismerőseid bármennyit vásárolhatnak 30 százalék kedvezménnyel
2023. febr. 16. 14:31
 4/14 A kérdező kommentje:
Kérdőjel lemaradt
2023. febr. 16. 14:31
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Legtöbb cégnél ez így van, de csak saját maga számára. Nem csak bevásárlóközpontoknál.
2023. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem világos, hogy miért is érné meg bárkinek az ismerőse ismerősét ellátni féláron (ez esetben) konzervekkel?

Azt el tudom hinni, hogy a dolgozók kapnak valamennyi kedvezményt, de az 50 százalékot már nem, az túl sok.

Azt meg főleg nem, hogy ilyen módon (ismerős, ismerősének) ajánlanák fel, hogy majd ők szereznek féláron.

Ez nekem bűzlik, nem tartom kizártnak, hogy az illető egy szarka.

2023. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Tesco 10℅ kedvezményt ad a dolgozóknak, nem mindenre és nem végtelen összegre.
2023. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nyilván valamennyi felárral eladná. Ismerősöm vett.
2023. febr. 16. 15:58
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Akkor fogalmazzunk érthetőbben! Ez visszaélésnek számít. Meg aztán hogyan éri ez meg neki? Nagyban nem tudja csinálni, mert egyből kiderül. Kicsiben meg minek csinálja? Keres a feláron kb. 100 Ft.-ot összesen. Ebből még talán egy adag kávét sem tud venni magának italautomatában. Ha még furikázza is neked az árut, akkor máris negatívban van a járulékos költségek miatt.
2023. febr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

1. ő is teljes áron veszi, csak szerelmes beléd


2. le akarnak húzni


3. lopják, így, ha megveszed, orgazda vagy

2023. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!