Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi a teendő, ha a reklámban...

Mi a teendő, ha a reklámban hirdetett termék nincs a boltban?

Figyelt kérdés
Ezek többnyire átverések, hiszen ha már ott vagy, akkor úgyis veszel mást helyette drágábban?
2023. márc. 28. 09:25
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Ami bomba áron van nyitás után pár órával már nincs

Beírsz a vásárlók könyvébe.kb.ennyi amit tenni tudsz

2023. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
20%
Sokszor ki sem teszik az ilyet, hanem a dolgozók elteszik maguknak. Dolgoztam már sparban, rossmannban őrként és mindkét helyen ez volt a divat.
2023. márc. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
96%
Semmi, akkor értelemszerűen már nem tudsz belőle vásárolni.
2023. márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Ezekből miért nem rendelnek többet, ha tudni lehet, hogy hamar elfogy?
2023. márc. 28. 10:07
 5/42 anonim ***** válasza:
96%

"Sokszor ki sem teszik az ilyet, hanem a dolgozók elteszik maguknak."


Lehet, hogy ahol te dolgoztál, ott ez volt a divat, de ez nem jellemző.

Én is dolgoztam sparban, és nem volt olyan, hogy a dolgozók eltették volna maguknak.


Valószínűleg az lehet, amit az 1. válaszoló írt, hogy rekord idő alatt elfogy a polcokról.

Ha nincs a polcon, az Információnál lehet érdeklődni, mert valószínűleg még van raktáron.

2023. márc. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Akciózni az esetek többségében épp akkor szoktak, ha szeretnének túladni valamin. Nem fognak belőle többet rendelni, ha egyszer az a cél, hogy elfogyjon.
2023. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam üzletben, nem tehettünk el akciós terméket, kifelé menet volt táska ellenőrzés. Ha elfogyott sajnos ennyi. Volt olyan nap, hogy egyáltalán nem kaptunk az újságban lévő termékből
2023. márc. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
89%
"Ezek többnyire átverések, hiszen ha már ott vagy, akkor úgyis veszel mást helyette drágábban?" - részben igaz. Persze, ezek vásárlócsalogatók. De nem kell helyette mást venni ha az nincs. Én nem szoktam.
2023. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem veszel, így jártál.

Miért vennél mást, pláne drágábban? Kivallatnak az ajtónál, hogy az akciós cuccért jöttél, s köteleznek, hogy annál drágábbat vegyél?

2023. márc. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Hát, ha pl. a parizer akciós, de már nincs, nem fogok éhesen maradni, mert valami hülye a beszerzési osztályon nem tudta, mennyit kell rendelni. Muszáj valami (jellemzően drágább) helyettesítő terméket venni.
2023. márc. 28. 11:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!