Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mikor vannak kevesen az...

Mikor vannak kevesen az Újpest-városkapunál, illetve a Görgey Artúr utcában lévő Lidlben?

Figyelt kérdés

Akárhányszor voltam ezekben a boltokban, az emberek mindig egymást lökdösték-taposták, nem igazán lehetett nyugodtan nézelődni. Persze az is hozzátartozik, hogy én a Pennyben szoktam vásárolni és ott az ilyen tömeg alapból elképzelhetetlen, illetve én home office-ban dolgozom, tehát alapból elszoktam a tömegjelenetektől. A Lidl-termékeket viszont nagyon szeretem, de ilyen körülmények között kimondottan stresszes arrafelé a vásárlás. Annál is inkább, mert én szeretek nézelődni, új termékeket felfedezni, az összetételüket elolvasni, stb, amit nagy tömegben amúgy se nagyon lehet.

Tapasztalataitok alapján mikor vannak ebben a két üzletben relatíve kevesen?



2023. máj. 24. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Zárás után például.
2023. máj. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyitásra menj oda.
2023. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggel 8 és 11 között, még ebédidő előtt, de már az iskolai becsöngetés után.
2023. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Nyitásnál gond lehet, hogy sok nyugger szerint a nyitás után 5 perccel vásárolt cukor édesebb és a só sósabb, mint a holt időben vásárolt. 75N (a szabályt erősítő kivétel)
2023. máj. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

A google maps-en megnézhető kb mindegyik boltnál mikor vannak sokan-kevesen. Baloldalt, kicsi lejjebb kell görgetni. Nyitáskor és zárás előtt vannak a legkevesebben, délután pedig a legtöbben. Úgy dél körül pedig a kettő között.


[link]


[link]

2023. máj. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
A google mapsnél még a nyitvatartási idő se biztos...
2023. máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
#6 mert gyakorin annyira szépen jegyzik a látogatási idő hisztogramokat, nem?
2023. máj. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!