Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten jó gyrosos (főleg)...

Budapesten jó gyrosos (főleg) az újpest városkapu környékén?

Figyelt kérdés

Van egy a metrómegállónál, amiről tudok, és egy a váci úti tescoban, előbbinél túl vastag a pita, utóbbinál tortillában adják, amit nem szeretek annyira. Van valahol a közelben más is?


De mondhattok más kerületben lévőt is, hátha járok arra :)


2015. szept. 12. 18:48
 1/5 anonim válasza:
67%

Szia! Tudom ajánlani a bosnyák téri gyrosost Zuglóban - én mindig ott eszek, és el nem tudom mondani mennyire finom:D

Bár pár hónapja mikor voltam, lecserélték a pitát kicsit gagyibbra, de remélem azóta visszacsinálták:D

2015. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ránéztem most gyorsan, merre lehet, ha a sarkon találhatóra gondolsz, akkor feltétlen kipróbálom majd, ha arra járok, megjegyezhető helyen van, köszi! :D
2015. szept. 13. 06:53
 3/5 anonim válasza:
100%
Nincsmit!:)
2015. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyöngyösi utca metrómegállónál, a plázával szemközti oldalon a buszfordulóban.
2015. szept. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En ujpest központban tudok egy nagyon jót, ott a burger King mellett:)
2017. jan. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!