Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Sparban mit jelent az, ha...

A Sparban mit jelent az, ha egy terméknek piros címkéje van?

Figyelt kérdés
Illetve más boltokban ugyanazt jelenti? Mit?

2023. jún. 8. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Akciós.
2023. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem egészen, a Sparban a sárga az akciós, a piros pedig a leértékelt, mert például hiányos, közeli szavatosságú vagy kifutó termék.
2023. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Amikor a polcon az árcédula piros, az azt akarja jelenteni, hogy nem emelik az árát a közeljövőben. Gyakorlatilag az én tapasztalatom szerint a "most emeltük" címke.


A sárga meg az akciós.

2023. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
A piros ár nem akciós, hanem az adott termékkategóriában a legolcsóbb terméket jelöli. A sárga ár az akciós. Azt jelenti, hogy a termék hiányos, esztétikai hibás vagy rövidesen lejár a szavatossága, ezért leértékelt.
2023. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy tapasztaltam, hogy azoknak a termékeknek piros az árcédulája, amiknek nemrég emelték az árát.
2023. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ilyen „mindig kedvező ár” vagy valami hasonló megnevezéssel vannak a piros címkék. Mikor felrakták őket először, akkor ki voltak írva mindenhova. Tapasztalatom szerint viszont a legtöbb piros termék pocsék áron van. Abszolút kerülendőek, vagy legalább is extrém gyanúsak.
2023. jún. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Én is úgy tudom, hogy a tartósan kedvező árat jelenti, nekem az a tapasztalatom, hogy tényleg az. A Sparban ennek gyakorlati jelentősége is van, ugyanis a kuponok esetén a "más akcióval nem összevonható" megfelelője, hogy nem használhatod a sárga és piros címkés és s-budget termékekre. Ezáltal én mindig úgy járok, hogy rájövök, hogy gyakorlatilag magamtól nem is veszek olyat, ami "normál áras".
2023. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg azt jelenti, hogy tartósan csökkentett ár, valóságba meg semmit.
dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!