Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Felétek milyen minőségű...

Felétek milyen minőségű mostanában (2023/06) a sárgarépa a boltokban illetve a piacon és mennyibe kerül kilója? Pl friss, erős, egészséges, roppanós, vízhiányos, fonnyadt, régi?

Figyelt kérdés
Szoktatok venni?

2023. jún. 15. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Budapest, .par,budos vegyszeres. Evek ota nem veszek.
2023. jún. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bp, szupermarketekben kb mind ugyanolyan. Most nincs szezonja, olyan is. Szép, de nem annyira édes
2023. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a Tescoból rendelem, Budapesten lakom, szóval gondolom valami budapesti vagy budapest környéki depóból jön.

Én meg vagyok elégedve vele, szép példányok, talán kicsit kisebbek mint a tavalyi adag, de alapvetően nem fonnyadtak vagy vízhiányosak.

649 Ft/kg

2023. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szar már, ilyenkor az elfekvő selejtet árusítják ki mindenhol. Mocskos, repedt, helyenként folyékonyra rohadt, rossz ízű példányokkal találkozom mostanság, bőven 600 forint felett. Ettől függetlenül szoktam venni, mert kell valami helykitöltő a napi salátámba, és nem sok opcióm van.
2023. jún. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2023. jún. 15. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!