Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tesco (ill. más) önkiszolgáló...

Tesco (ill. más) önkiszolgáló kasszáknál hogy kell egy karton ásványvizet helyesen lecsippantani?

Figyelt kérdés

Múltkor 6 db csokit akartam úgy bevinni, hogy egyet beszkennelek megadom a mennyiséget majd mindet a rakodóra pakolom. Hibát jelzett és égtem mint a Reichstag pedig pofonegyszerűnek tűnt.


Gondolom ásványvíznél se olyan egyszerű hogy egyet kibontok beszkennelem majd megadom a mennyiséget és mindet a rakodóra pakolom.



2023. jún. 16. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lidlben úgy megy, hogy van a zsugor csomagon egy sorszám, azt beírod és megkérdezi, hogy hány darabos. Tescoban passz.
2023. jún. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

6 csokinál hatszor csipogsz. Minden csippantásnál ráteszed az 1 db csokit az ellenőrző mérlegre.

Ha gyűjtőben van - pl. 12 db tej -, akkor a kézi szkennerrel lecsippantod a gyűjtő karton vonalkódját és hagyod a cuccot a kocsiban.

Amúgy én sem értem, miért nem lehet a mennyiséget jelölni; talán mert úgy egyszerűbb lenne..?

2023. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tescoban beírod pl 6 lecsippantod és mind a hatot egyszerre a mérlegre teszed, hogy ne akadjon ki a súly miatt.
2023. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"egyet beszkennelek megadom a mennyiséget majd mindet a rakodóra pakolom"

Először kell mennyiség, utána szkennelés.

2023. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

mennyiség ==> 6 ==> OK

egyet leolvasol a kézi scannerrel

ráteszed a csomagoló részre

2023. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Ahogy 5# írja, de ha látom, hogy tele a bevásárló kocsid, vagy szólsz, akkor beütöm neked, jóváhagyom és akkor nem kell kirakni a vízet a kocsiból.
2023. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A Tescos automata már ismeri az ásványvizes fólián vagy fülön lévő gyűjtőkódot is, azt leolvasva 6 darabot fog beütni. Így nem kell a mennyiséggel szórakozni.
2023. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
... csak sajna vannak kivételek.
2023. jún. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!