Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol lehet kapni borjúlábad?

Hol lehet kapni borjúlábad?

Figyelt kérdés
A klasszikus magyar étel a rántott borjúláb úgy megcsinálnám, kíváncsi lennék milyen, viszont nem nagyon láttam sehol borjúlábat, ilyen Lidl Tescó kizárt
2023. jún. 25. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2023. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Lehetőleg ne internetről....
2023. jún. 25. 11:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a vágóhidak üzleteiben?...mondom ezt úgy, hogy nem írtad, hogy hol keresel.

Viszont gyakorlatilag olyan, mintha a főtt kocsonyahúst bepaníroznád és kisütnéd. Jó-jó, tudom, hogy az sertés, de mivel az egész láb csak inakból, zselés anyagból áll, a különbséget észre sem lehet venni.

2023. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
...vagy a megszokott hentesednél megrendeled.
2023. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan csináld sertéslábból, semmi különbség és legalább megtudod, hogy milyen!

https://www.youtube.com/watch?v=Qgf0EyJJSKw

2023. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb piacokon. Attól függ, hol élsz. Igazából borjúhús kevés helyen van. Egyébként nem olyan könnyű megcsinálni, csontos, kocsonyás anyag. Régen étteremben lehetett enni, most már ott sem találkoztam vele. Valamikor régen étteremben ettem, de nem az esetem, sok benne a csont.
2023. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6

"Valamikor régen étteremben ettem, de nem az esetem, sok benne a csont."


Mert trehányul készítették el! A vendégnek semmi dolga a csontokkal.

Normális helyen nem egy "hengert" paníroznak be és sütik meg, hanem kicsontozzák, ahogy igényesebbek a kocsonyát is.

De ettől függetlenül valóban nem egy nagy durranás.

2023. jún. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagykerben nézz szét.
2023. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!