Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tesco dolgozói hűségkártya...

Tesco dolgozói hűségkártya használható e másik club card al?

Figyelt kérdés
Kaptam ma csaladtagomtol egy ilyen kártyat 2 vonalkod van rajta. Nem vagyunk egy háztartásban. A kartya egyik oldalan az ő club card vonalkodja van a masikon a 10% kedvezmény. Hasznalhatom e az en club kardom az o 10% kedvezmenyevel vagy az o club cardjat kell hasznaljam... Ma tudtam ugy fizetni h az en club card om hasznaltam es hozza a 10% os kartyat de utanna gondolkodtam ez nem e gond?? Mennyire figyelik.ezt?
2023. jún. 27. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg ennek nem kéne így működnie és a kasszásnak el se kéne fogadni, hogy egyszer egy ilyen kártyát dugsz az orra alá, egyszer meg olyat ami dolgozói. Ettől függetlenül szerintem nem nézik. Exemnek még régi kártyája van amire úgy nyomtatták és ragasztották a dolgozóis vonalkódot, hát van, hogy még elfogadja a rendszer, pedig már nem dolgozik ott vagy 8 éve. De még nem kereste senki a Tescotól.
2023. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Önkiszolgálónál fizettem így vele
2023. jún. 27. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!