Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szoktatok boltokban (hipermark...

Szoktatok boltokban (hipermarketek) gyümölcsöt venni vagy csak piacon?

Figyelt kérdés
Sokszor sajnos a bolti csak jól néz ki, de semmi íze nincs.
2023. júl. 20. 18:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Csak ott, piacra sosem megyek
2023. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
És meg vagy vele elégedve? Sok esetben az azonos ízű fagyinak vagy cukornak különb íze van, mint az igazi gyümölcsnek.
2023. júl. 20. 18:52
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
A piacozók nagy része épp úgy a nagybani piacon szerzi be az árut, amit árul. Szóval a különbség többnyire csak a fejedben létezik. Piacon is lehet kapni magyarnak hazudott spanyol fóliás paradicsomot, és boltban is lehet kapni valódi magyart.
2023. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
"a különbség többnyire csak a fejedben létezik" - Az íze sokszor nem jó a boltinak, ez tény.
2023. júl. 20. 18:56
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon néha megyek piacra, mert 20 km-re van tőlem (oda-vissza 40) Viszont van 2 nagyon jól felszerelt zöldséges a közelben, náluk még ízetlen dolgot nem vettem.

Pedig gyanítom ők is a nagybanin veszik, csak már kitapasztalt eladótól.

2023. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
Első vagyok, meg. Nekem azok finomak, a kertben termőkből mi már nem is eszünk, mert nem jók
2023. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Budapesti vagyok és többnyire hipermarketekben veszem mostanában. Régebben szerettem a kerületi piacon venni, de egyrészt nem kedvező a nyitva tartása számomra, másrészt az utóbbi években átalakítás végett nagyon sokat csökkent a színvonal, harmadrészt nagyon magasak az árak mèg az inflációhoz képest is. Persze, ha egyszer egyszer kimegyek akkor már a gyümölcsöt is megveszem ott.

Ha esetleg látok útközben idènyàrust,akkor szoktam ott vásárolni és szinte még sosem csalódtam benne.

2023. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Piacon nem, de kiskereskedőktől szoktam. Egy időben csak a multiknál vásároltam én is, de eléggé romlott a minőség. Zöldséget viszont inkább ott veszek.
2023. júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Vidéki városban lakom.Szoktam a piacon és multiknál is gyümölcsöt venni.A multinál sajnos sokszor olcsóbb és nekem ez számít.

Pl. tescoban mostanában többször vettem dinnyét, nagyon finom volt.A helyi piacon 100-150 Fttal drágábban adják kg-ját, az azért nem mindegy egy 5 kg-os mennyiségnél.

2023. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
42%

Budapesten csakis piacon. Lidl,Aldi,Spar,Tesco .. izetlen semmi..es arban nincs nagy különbseg


Inkabb fizetek osszesen 10 000 ft-al többet de rendes paradicsomot veszek, dinnyet, broccolit...

2023. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!