Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tapasztalat utánvétes rendelés...

Tapasztalat utánvétes rendelésről? Van ilyen, LIDL-ből? Esetleg Penny? Más boltból?

Figyelt kérdés

Nem leltem a Lidl honlapján. Más élelmiszerbolt esetén még nem néztem, csak pár éve, de arra már nem emlékszem.


Főképp a LIDL esetén érdekel, esetleg Penny, de talán más is képbe kerülhet (Aldi például).


Mely boltokról van utánvétes tapasztalatotok és milyen?


Hogyan működik, mennyi a szállítási díj?



2023. júl. 23. 19:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Lidl-nek nincs házhoz szállítása. ( Ha jól tudom a Pennynek sincs.)

Auchan, Tesco ahonnan szoktam rendelni, de ott sem házhoz szállítással hanem áruházi átvevőpontra. A Sparnak is van kiszállítása, de onnan még nem rendeltem, mert drága.

2023. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Lidl-től, Pennytől nem tudsz rendelni sehogy. Az Aldi esetében van egy olyan, hogy külső cég bevásárol helytted. Tk. ugyanaz, mintha a szomszédott kérnéd meg. Azaz a cég embere besétál a boltba, és amit talál a listáról, azt megveszi, majd a megadott címen leadja.

Ezen a szinten lévő többi boltot nem ismerem. GRobinak van kiszállítása, de csak hallottam róla.

2023. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Auchan és Tesco esetében van kiszállítás. Fizetni a futárnál is lehet, de csak kártyával. És sokszor nincs az, amit kérsz. Nekem eddig minden alkalommal volt csretermék, vagy az sem.

Egy kiszállító cég van, amelyik ugyan picit drága, de nagyon gyorsak (90 perc), mindig van az amit rendeltél. Ha valamivel nem vagy elégedett, három kattontás, és utalják is vissza a pénzt.

Futárnál lehet fizetni, és úgy tudom, kp-ben is.

Nem zsömle a neve

2023. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a váalszokat, erről érdekelnek pontosabb részletek is:

"Az Aldi esetében van egy olyan, hogy külső cég bevásárol helyetted."



"Nem zsömle", "GRobi", futárok: érdekel picit részletesebben. Fogalmam sicns, hogyan működik egy futárszolgálat.


CSAK KÉSZPÉNZZEL érdekel a fizetési mód jelenleg, és

CSAK UTÁNVÉTTEL.


Előre is köszönöm. :)

2023. júl. 23. 20:04
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsági okokból nem jellemző a készpénzes fizetés.
2023. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Alditól rendeltem. ROKSH nevű cég szállította ki. Egy ezeréves zsiguli féle autóval hozták meg az árút. Meleg volt, a tejtermékek összevissza dobozokban ...kiábrándító volt.

Az Aldi rendes számlát küldött, de a szállítás nem volt benne amit meg is reklamáltam náluk. Ők a szállítócéghez irányítottak és ott azt a választ írták, hogy minden hétfőn állítanak csak ki számlákat. Azóta is várom, melyik hétfőre gondoltak.


Nem is értem az Aldit, hogy egy ilyen simlis céggel kooperál. Idáig akárhonnan rendeltem akkor a szállítással kapcsolatos adatok, fizetési kötelezettségek is szerepeltek a számlán.

Többet nem rendelek innen az biztos.

2023. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
Covid óta nem lehet kp-val fizetni.
2023. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Jól van ez így? ***** válasza:
100%
EcoFamily. Szállítás: Sprinter vagy MPL 1690 Ft + 250 Ft utánvételi díj, lehet készpénzzel fizetni. (30000 Ft fölötti vásárlás és 50 kg alatt ingyenes a szállítás). 3x rendeltem már, sprinter hozta, minden rendben volt.
2023. júl. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A kifli.hutól tudsz KP-s utánvéttel rendelni. Van 1-2 dolog jó áron de az átlag kínálata drága. Penny, Aldi a Roksh-on keresztül érhető el de az utánvét csak bankkártyás lehet.
2023. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

EcoFamily: ez egy áruházlánc?

Kérhetem a weboldal címét?

Sprinter: ez a futárszolgálat neve?

2023. júl. 23. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!