Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Spar önkiszolgáló kasszáknál...

Spar önkiszolgáló kasszáknál jelez, ha még nem vette ki valaki a visszajárót készpénzes fizetés után?

Figyelt kérdés

Keveset aludtam az éjjel, több helyen voltunk vásárolni, ezért eléggé kapkodtam és nem emlékszem, hogy elhoztam-e a visszajárót. Jobban mondva kimaradt az a képkocka, amikor elveszem a visszajárót. Kosárból ki és bepakolás + fizetés az megvan. Jelez, ha még nem vettem el, villogás, bemondás, ahogy szól, akkor ha még nem pakoltam le a pultról?


Előre köszi a normális válaszokat!


2023. aug. 19. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Annyit mond mindig szerintem, hogy "kérjük vegye el a visszajárót"!


De azt már nem figyeli, hogy elvetted e és nem figyelmeztet újra szerintem.


Egyébként visszamehetsz és rákérdezhetsz, hogy találtak e pénzt?


Én múltkor a Lidl-ben hagytam ott majdnem egy húszezernyi visszajárót és rögtön elrakta a pénztáros. Visszamentem és visszaadták.

2023. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Justinianus ***** válasza:
91%

Egyszer mondja.

Én már szóltam távozó vevő után, mikor a kilógó pénzt láttam.

2023. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Arra emlékszem, hogy a kosarat otthagytam. Kifelé menet csak azt láttam hogy odament a pénztáros, nem tudom csak a kosarat tette-e arrébb vagy az esetleges visszajárómat, ezt sajnos már nem figyeltem.


Sajnos ez egy távolabbi Spar, hogy csak úgy visszamenjek.

2023. aug. 19. 14:11
 4/11 anonim ***** válasza:
4%
Miért használjátok ezeket a szarokat egyáltalán?
2023. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A sima kasszáknál km-es sorok voltak, önkiszolgálóban kb 1 ember volt rajtam kívül. Sietni akartam. :(
2023. aug. 19. 14:50
 6/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Ha biztos vagy benne, hogy hiányzik valami pénz és igényt is tartanál rá, van remény.

Kamerán vissza tudják nézni a történetet.

Ez persze úgy jó, amikor az utánad következő leadja pénzt, te meg vissza tudod kapni.

Nem kitaláció, megtörtént eset alapján írom.

2023. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
Vagyis felvételről, csak hülyén fogalmaztam.
2023. aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de a Lidlben addig nem kapod meg a blokkot, amíg a visszajárót el nem vetted. Tehát megoldható, hogyne maradjon ott.
2023. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Pedig nem ártana bojkottálni, mert nagyon ki.aszunk magunkkal, ha a legtöbb helyen le tudják cserélni az emberi munkaerőt. De tudom, konteós, laposföldhívő alusapkás gyíkember vagyok, ha így gondolkodom.
2023. aug. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
#9 Akkor önkiszolgáló boltban se vásárolj, ne tankolj önkiszolgáló benzinkútnál, ne fizess kártyával. mert a pénzverdében és pénzjegynyomdában nem lesz szükség emberre! Ne írj számítógépen, mert nem lesz szükség gépírónőre!
2023. aug. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!