Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Soroksáron lévő Auchan áruházb...

Soroksáron lévő Auchan áruházban miért ilyenek?

Figyelt kérdés

Az önkiszolgáló gyorskasszánál az alkalmazottak folyton fontoskodnak, zaklatják a vásárlót miközben az árukat olvassa le kódleolvasóval.

Rendszeresen feltűnően figyelik a gyorskasszánál lévő vásárlókat és beleszólnak mit csináljon, anélkül, hogy a vásárló megkérte volna az ott dolgozót, hogy segítsen.


Velem rendszeresen megteszik, hogy fontoskodnak.

Pár napja megelégeltem és közöltem a hölggyel, aki szintén odajött hozzám okoskodni, hogy akkor húzza le az összes terméket.

Meg ő volt megsértődve és azt válaszólta, hogy neki nem ez a dolga, ez egy önkiszolgáló bolt, önkiszolgáló kasszával.

Visszakérdeztem, hogy akkor miért fontoskodik, miért tapadnak folyton rá a vásárlókra, mint a keselyűk❓

Értelmes választ nem tudott adni.


A következő probléma pedig a vásárlók félrevezetése.

Rengeteg termék előtt nem a valós ár van feltűntetve.

Ezzel kapcsolatban is tettem panaszt.

Erre azt a választ kaptam, mivel önkiszolgáló áruház, így nekem, mint vásárlónak a dolga a termék árának a leellenőrzése.

Arra is hivatkoztak, hogy nincs elég ember, mert senki nem akar dolgozni.

(ennyi pénzért nem is csodálom)


Más Auchanban is vannak ezek a problémák és így viselkednek a vásárlókkal❓ 🤔



#Auchan áruház, probléma.
2023. aug. 24. 10:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Sok a lopás és a csalás az önkiszolgáló kasszáknál. Gondolom erre kell figyelniük.
2023. aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Azért vannak ott hogy segítsenek, de ha ez téged zavar akkor miért nem mész normál kasszához?
2023. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Az Egyenlő Bánásmód Hatósághoz fogok fordulni, mert engem soha nem érnek ilyen kellemetlenségek, amilyeneket itt naponta olvasok
2023. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#2


Szia.


Ha nem kérem a segítségüket, akkor ne jöjjön oda.

Ennyi.

2023. aug. 24. 10:52
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
A Tescoban meg vadászni kell a segítséget...
2023. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Hogy lehet ott lopni? El se tudom képzelni.
2023. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Akkor leírom még egyszer, azért vannak ott hogy segítsenek a vásárlóknak.

Például: Sokan nem tudják hogy a műanyag zacskót is be kell scannelni amibe a zöldségeket teszed, sokan nem tudják a pékáruk nevét, illetve a ruhákból és sok alkoholos italról is le kell venni a lopásgátlót.


De ha te ilyen antiszociális vagy, aki nem tud egy társadalomban normálisan létezni akkor vásárolj online, csak arra vigyázz hogy a futár ne hogy szóljon hozzád 2 szót, mert akkor megint elkezdesz az interneten hisztizni.

2-e voltam.

2023. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#2-es


Akkor leirom mégegyszer, hogy felfogd,mert látom nehéz megértened.

Én nem kérek segítséget, mégis odapofátlankodnak.


És ne személyeskedj, mert én sem tettem!

De válhatunk stílust, ha kell lemegyek a színtedre. ☝️

2023. aug. 24. 14:56
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a fonokuk rajukparancsolt, es ha nem csinaljak, lecseszik oket, hogy nem dolgoznak.

Angliaban mindig forditva jarunk. Ferjem angol, tehat ismeri a sajat nyelvet, szokasait. De mindig van valami gond, masnak is, es epp versenyeziuk kell a vevoknek az asszisztenciaert.

Gondolj egyszer bele egy nagyon kicsit, visszaterve otthonra, hogy azt teszi az alkalmazott, amit mondtak neki.

2023. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Látom itt nem értik mi a probléma.

Na húztam is innen. 👎

2023. aug. 24. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!