Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Penny nem fogadott el SZÉP-kár...

Penny nem fogadott el SZÉP-kártyát. Külön terminál kell a SZÉP-kártyához?

Figyelt kérdés
Jól bevásároltam az egri Pennyben és a kasszánál derült ki, hogy nem tudnak elfogadni SZÉP-kártyát, mert elromlott a terminál. Bankkártyával lehetett fizetni. Külön terminál kell a SZÉP-kártyához meg a bakkártyához?

2023. szept. 16. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ, ki szolgáltatja ezt és azt.
2023. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan az a Terminál. Csak szerződés kell hozzá! Szerződés kell hozzá hogy milyen típusú kártyákat fogadhatsz el. Tehát a kereskedőnek szerződést kell kötni a bankkal. És külön kártya típusokra.
2023. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Előfordul sajnos hogy meghibásodik a terminál és nem fogadja el a szép-kártyát. Nekem volt hogy egyik pennyben elfogadta egy másikban meg nem, később mondták hogy pont annál a kasszánál ahol fizettem volna gyakran szarakodik a terminál szép-kártyánál.
2023. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
#3 vagyok, egyébként ha meg sem engedik próbálni, akkor sanszos hogy a kasszás nem kapott oktatást a szépkártyás fizetés menetéről és így menti a bőrét. Szerintem legközelebb ragaszkodj hozzá hogy megpróbálhasd és ha kibubkik hogy nem tudja hogy kell, akkor kérj egy vezetőt. De ne a kasszást kérd számon, nem az ő hibája ha nem tanítják meg neki. A szép-kártyás fizetés elég macerás a pennyben a kasszásoknak.
2023. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
83%
Négyesnél a pont, épp hallottam aznap mikor bevezették milyen bonyolultra csinálta meg az informatika, sok kasszás nem is értette a folyamatot, na az ilyen inkább elhajtja a vevőt/ráfogja a terminálra, mint nekiálljon szenvedni vele, ha meg rosszul csinálja akkor fizethet.
2023. szept. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
A terminál ugyanaz, de külön rendszeren fut a kettő. Nálunk (spar) is előfordult már nem egyszer, hogy szép kártyával épp nem lehetett fizetni, bankkártyával igen, vagy fordítva.
2023. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
87%

Nem vagyok érdekelt, de láttam, hogy mások fizetnek így a Pennyben.

Egyszer olyan is volt, hogy újra kellett indítani a rendszert az egyik pénztárnál, az sem volt valami egyszerű nekik, fönököt kellett hívni, nem keveset várakozni.

2023. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Covid idejen ecy ideig ment ott is.
2023. szept. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!