Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Bébirépát ami nem konzerv...

Bébirépát ami nem konzerv vagy fagyasztott lehet valahol venni, és ha igen hol?

Figyelt kérdés

2023. szept. 17. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
A bébirépa csak kisebbre faragott normál répa.
2023. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom de nincs valahol zacskósan? Nem akarok faragcsálni hogy olyan picik legyenek
2023. szept. 17. 21:41
 3/7 anonim válasza:
76%
Szerinted hány perc alatt száradna ki a zacskóban az a kis vacak, miután ledarálták róla a héját?
2023. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem azon a részlegen érdemes megnézni ahol vannak a különféle saláták már zacskóban( jégsaláta,rukkola stb azthiszem hogy ugyanott található a zacskós savanyitott káposzta.Auchanban, tescoban biztosan van.
2023. szept. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még a METRO-ban sem láttam soha frissen, gyakorlatilag esélytelen hogy legyen itthon bárhol.
2023. szept. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Az Aldiban lehetett régebben kapni, kis zacskókban (talán egy nyúl volt a csomagoláson), a zöldségeknél. Mostanában nem figyeltem, hogy elérhető-e még, de korábban tuti volt náluk.
2023. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Aldiban, Lidlben a zöldséges résznél én is láttam már.


Különben már van kifejezetten bébirépa vetőmag, nemcsak a nagy répa feldolgozása során "készülhet el".


[link]

2023. szept. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!