Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szeretitek a lidl-t?

Szeretitek a lidl-t?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, ha nem miért?

2023. szept. 22. 18:30
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
91%
Szeretjük.
2023. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 nemaRendőrség ***** válasza:
4%

Utálom

Hideg van, random helyen vannak az árak, nem finomak a kajáik.

Ha véletlenül mégis találok valamit ami jó akkor az szinte biztos, hogy soha többet nem lesz.


A parkside nevű ipari hulladék pedig közveszélyes

2023. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
:((
2023. szept. 22. 19:08
 4/44 anonim ***** válasza:
89%
#2 hazudik, nem kell vele foglalkozni.
2023. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
89%
Aldi Lidi.... A többi felejtős. Na jó, Spar.
2023. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
89%

Egy darabig szerettem, igen.

Az utóbbi hónapokban viszont teljesen hanyagolom és átszoktam teljesen az ALDI-ba (korábban is főleg ebbe a kettőbe jártam).

Budapesti vagyok, több lidl és aldi is van elérhető közelségben, de nekem elegem lett a lidl-ben abból, hogy:

- az akciós cuccok már nyitás után rövid idővel ki vannak fosztva (tehát rendszeresen nincs belőle elegendő, míg az aldira ez kevésbé jellemző, napok múlva is vannak termékek)

- idegbetegek a dolgozók, szerintem kevesen vannak, szét vannak hajtva

- rendetlenség, fejetlenség uralkodik az üzletekben- raklapban, hűtőkocsiban hasra lehet esni, dolgozó fején a headset, nem lehet hozzászólni, nem hallja, ha szólsz, hogy elnézést, elmennél, telibe sz..rik mindent, betolja a raklapot középre, pakol, se hall-se lát, te meg oldd meg

- a nonfood részlegen kupi van (ok, a vásárlók túrják szét nyilván, amiről ugyancsak megvan a véleményem, de más üzletbe is hasonló vásárlóközönség jár a környéken, ott valahogy jobban kordában tudják ezt tartani

- a parkolók dugig tömve, nem tudom, hogy az üzlethez normálisan méretezték-e őket, a kocsik kifogyva, a zacskókat nem pótolják, az aldihoz képest kevesebb a csipesz a pékárunál

- mindig hatalmas a tömeg, akármikor próbálnék vásárolni: reggeli órákban a ráérő, mindent összefogdosó-megkritizáló nyugdíjasok és a tüske-péksüti kombót bevásároló munkások, délután-hétvégén a 4-5 fős családok, akik számára program lehet a bevásárlás, közben Ödönke és csokos testvérei másznak a polcokra, pakolnak-dobálnak bele mindent az én kosaramba, de nem lehet rájuk szólni, mert nem :D


(Mondom ezt úgy, hogy én is nő, családanya vagyok, de nem program a bevásárlás és eszembe nem jutna nem egyedül intézni, de totyogósokkal bandában semmiképp…)


Budapesten, az észak-pesti régióban élek, 2-3 km-en belül 3 lidl, 2 aldi is van, hasonlóak a lidl-s tapasztalataim sajnos.

2023. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 krwkco ***** válasza:
91%

Jobbak a húsok és a halak, mint az Aldiban. 85%-os csoki. A 3,5-ös tej is jó.

Valóban sokszor pakolnak. Ki kell kerülni és kész. Kérdésre mindig válaszolnak.

Lidl, Aldi, Spar: az egyiknél ez a jó, a másiknál meg más.

2023. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
90%
Igen, szeretem, leginkább ott vásárolok. Sok jó termék van viszonylag jó áron. Ami nem tetszik, hogy sokszor le vannak fogyva a péksütik.
2023. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
31%
egy rabszolgatartó.
2023. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
72%

Egy darabig szerettem, aztán váltottam.

Az applikációjukkal tele van a f....m, én ezt vásárlói megkülönböztetésnek veszem egyébként is -> nem mindenki számára elérhető lehetőség ugyanis. A boltjaikban hideg van, és mostanában nem egyszer magasabb összegben árazott a pénztárgép, mint ami ki volt írva. Már nincs kedvem veszekedni, inkább Penny-párti lettem. Ott még nem vertek át, egyenlőre maradok. ALDI nálunk nincs.

2023. szept. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!