Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Lidl-ben miért nem kapható...

Lidl-ben miért nem kapható az, ami az újságukban benne van?

Figyelt kérdés
Kerestem ezt a dobozos szimplán csak hûtött tengeri dolgokkal töltött páros szendvicset, nem találtam, egy héttel késôbb se, dolgozó se volt a közelben megkérdezni. Egyáltalán miért ilyen kevés a kész szendvics mindenhol? Miért jó az a szupermarketeknek, hogy bemegy valaki szendvicsért, nincsen, majd kijön üres kézzel, aztán 50 méterre odébb egy kisboltban vesz 400 forintért egy mindennel nagyon jól megpakolt szendvicset.

2023. szept. 23. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Kapható.
2023. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem találtam kétszer se, két Lidl-ben is kerestem a hirdetés után, szóval nem kapható.
2023. szept. 23. 18:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én általában nem tapasztalom ezt, eddig mindig volt az, amit az újságban láttam. De a szendvicsnek a címkéje sem volt kint? Szóval egyáltalán nem volt a boltban, vagy kint volt a helye, csak már üres volt, kifogytak?


Nem tudom milyen szendvicsről van szó, de nem lehet, hogy nem minden üzletükben árulják? Sajnos van ilyen, mikor x termék csak bizonyos üzletekben elérhető, habár a Lidlnél viszonylag kevés terméknél látom azt, hogy csak bizonyos üzletekben érhető el, de pl. a Spar imádja ezt csinálni. Nálunk is, van kb. 15 Spar a városban, és egy csomó termék van, ami csak az Intersparban és egy adott Sparban érhető el. Szóval hiába van még 13 Spar a városban, amikor sok termék csak fixen két Sparban érhető el...

2023. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
#3-as vagyok. Rájöttem, hogy elég egyértelmű, hogy úgy értetted, hogy egyáltalán nem kapható az adott termék náluk, szóval nem csak kifogyásról van szó, szóval bocsi az elején a fölös kérdésekért. :)
2023. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szeretem én is a Lidl-t többnyire, bár csak 1-2 dologért ugrok be, elpártoltam tőlük, mikor az állatvédők beszüntették a különleges trópusi vadhúsokat, és még csak egy jó ügyvédre se futotta tőlük aki megnyeri nekik a pert, szóval a német Lidl vezetés eléggé elbukott ezzel, a másik amiért szívesen betérnék azok pedig a szendvicsek. Van így is 1-2 termék amiért mindig megyek, de sok minden nincs, nekem az jött be, hogy végigjárom a szupermarketeket, mert valamit itt kapok, valamit meg ott. De a Lidl a legjobb így is.
2023. szept. 23. 18:49
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

"Nem találtam kétszer se, két Lidl-ben is kerestem a hirdetés után, szóval nem kapható."

Téves logikai következtetés. Attól, hogy Te nem találtad, mindössze 2 Lidl-ben a több ezer közül, ráadásul nem derül ki, hogy vajon a megfelelő időben kerested-e, hiszen a különböző akciók különböző napokon indulnak, ráadàsul egy dolgozót sem voltál képes megkérdezni... Szimplán csak b#lfaszkodás a részedről.

2023. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Igen, kb ennyi intelligencia volt kisejthető belőled már a kérdés alapján is.
2023. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Justinianus ***** válasza:
63%
A reklámújság arra szolgál, hogy az ilyen birkák, mint te, egy 20 Ft-tal olcsóbb termékért utazzanak egy fél órát 300 ft-os plusz költséggel...
2023. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Spar,Coop stb van hogy adott termék csak pl COOP mini, vagy InterSpar ba van de sima Sparba nem! Vagy van olyan is hogy az adott árú a pl Debreceni, Szegedi, Gyöngyősi árúházban nem kapható!
2023. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Attól még, hogy te egy tehetetlen nyomorék vagy, a hirdetőújságban szereplő termékek mind kaphatóak :) Maximum ideiglenesen, újratöltésig elfogyhatnak (ilyenkor a polcon az árjelző marad), de egy ilyen termék esetén az is gyakorlatilag kizárt.
2023. szept. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!