Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Más is találkozott már megraga...

Más is találkozott már megragasztott tojással szupermarketben? Hol lehet reklamálni?

Figyelt kérdés
Mostmár rendszeresen találok ilyet. Vigyem vissza a blokkal együtt, vagy küldjem be a központba? Hol foglalkoznak ezzel?

2023. szept. 26. 11:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Tojásügyi minisztérium, restauráció alosztály. A gyorsabb ügyintézés érdekében keresd közvetlenül Hámpti Dániel irodavezetőt.
2023. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Nébih. Ráfázhatnak, ha bizonyítható.
2023. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%

Videózd le a boltban, és tedd ki a netre.


Inspekció így is úgyis lesz, de így a bolt nem fogja tudni szőnyeg alá seperni.


Sajnos a multik (teszkó, aldi stb), simán kiperkálják a büntetést, ezen túl kapnak egy enyhe fenéken billentést és csinálják tovább.

Az újságok meg vagy lehozzák, vagy nem, többnyire nem.



Ha viszont tele a facebook, tiktok, twitter vele, úgy jóval nehezebb.

2023. szept. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, csak én nem értem, de mit jelent az, hogy megragasztott tojás? Hogy néz ki egy ilyen, vagy mit ragasztanak rajta?
2023. szept. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokták ragasztani esetleg a fehérje megszilárdul.Vissaviheted reklamálni.
2023. szept. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
36%

4, a tojás eltörött, de ragasztóval "megjavították". Gondolom cellux vagy hasonló lehetett, mert a tojás belül nedves, és pillanatragasztó nem tartaná meg.


Mondjuk olyan is van, hogy a tojás fehérje jön ki és szárad rá a tojásra, akár a beszállításkor, a boltban, vagy hazafele a szatyorban.

Ezért szokták kinyitni a kartont, és megforgatni a tojásokat, mert a tojásfehérje ragadós és ha törött, nem mozog.

2023. szept. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
25%
Szalmonella nem játék. Melyik szupermarket cég ez?
2023. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem a fehérje folyt ki, semmi nincs kifolyva. A tojásnak szokatlan a formája, göcsörtös, és ha jobban megnézzük, látszik rajta a repedés, amit utólag összeillesztettek. Mintha hőfúvót, hőpisztolyt használtak volna, de ki tudja.

Sajnos ez már a 3. ilyen eset ugyanabban a boltban. Eddig nem szóltam, de felháborító, hogy ebből rendszert csinálnak. Nem tudom milyen anyagot használnak valójában a ragasztáshoz, de így nem merjük megenni.

2023. szept. 26. 14:22
 9/24 anonim ***** válasza:
98%
Igaz, hogy drága a tojás is, de nem hiszem, hogy ilyen ragasztgatásféle megérné valakinek is. Ezért tartom hülyeségnek. Valami más lehet. Tegyél fel képet rola, talán valaki kitalálja.
2023. szept. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
98%
Kizártnak tartom, hogy bármivel is trükköznének, és ezt a ragasztósdit továbbra sem értem. Nem éri meg néhány darab tojást "összeragasztva" (bárhogy is képzeled el) eladni, amikor ott van egy rakat másik. Leselejtezik azt, ami össze van törve, és kész. Nem ebből fog veszteségük származni.
2023. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!