Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ha azonnal fogyasztható,...

Ha azonnal fogyasztható, olcsó (egészséges) élelmiszereket vennék, mit ajánlasz?

Figyelt kérdés

Pl utazáskor nem szeretek étteremre költeni drága városokban. (Párizs, London)


Nyilván egy pékségben lehet reggelit venni, valami szendvics vagy ilyesmi.

De pl ebédre/vacsorára mit ajánlasz ami szupermarketben olcsón megehető és pl egy parkban elfogyasztható?


Szendvicsek/péksüti gondolom ott is van. De valami más. Pl almák, banán ami nagy előkészítést nem igényel. Vagy mondjuk egy Bonduelle konzerv.



2023. jún. 19. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Nekem minden egészséges ami változatos, nem tartalmaz tartósítószert, ízfokozót, mesterséges színezéket, miközben a kalóriaszükségletemen belül van. Részemről csak ennyi a definíció.
2023. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 harebell ***** válasza:
86%
Nyilván almát meg banánt ott is kapni a boltokban :D Egyéb készételeket is, találhatsz olyat, ami melegítés nélkül is élvezhető. Kész salátatál a legtöbb szupermarketban kapható, de némelyikben van salátabár vagy grillpult is. De nem csak drága éttermek vannak, Londonban és Párizsban is találni olcsóbb kifőzdéket, pubokat, kismillió féle street foodot.
2023. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

plane ha ilyen menobb nagyobb varosokban vagy..akkor ez abszolut nem problema.

vannak hideg pultok kesz salatakkal. ha ezeket dragalod (mert szerintem sokszor az)

akkor veszel cocktail paradicsomot, mini uborkat, almat, egy kornspitzet, esetleg csak egy sima salatakevereket (?) . Hummust es akkor leulsz martogatsz es azt eszed. en mindig ezt szoktam es nagyon elvezem. letezik mar kis csomagolasban sajt is amit hozza ehetsz

2023. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Riomare
2023. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a kalóriakeretedbe belefér akkor reggeli: péksüti-zacskós zabkása (mindenhol van) szendvicsek vacsi ugyan ez is lehet


En még nyaraláson is általában dobozolok az ételérzékenysegeim miatt. De nekem az előrecsomagolt saláta vagy tortilla jöhet. Egyszer ettem olaszországban egy dobozos tésztát ami konkrétan úgy nézett ki, hogy kis mini elviteles ,,bódé”-ból lehetett vinni igen baráti áron

2023. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!