Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik pékség illetve a...

Melyik pékség illetve a pékárú a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Nekem a kedvencem Veszprémbe a buszpályaudvar mögött van, de mióta nem Veszprémbe dolgozok, és nincs is arra dolgom, nem jártam abban a pékségben, és hiányzik a pékárujuk.
2023. okt. 1. 19:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Virslis kifli, húsos burek, túrós burek, de igazából nagyon szeretem a pizzás pékárukat is. Persze az más dolog, hogy kb 2 éve nem eszek ilyet, de attól még szeretem.
2023. okt. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Sima vajas croissant, fahéjas csiga, és imádtam a tejfölös-sajtos bagettjét a tesconak.
2023. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
90%
A Lidl péksüteményeit szeretem a legjobban. Nehéz kedvencet választanom közülük.
2023. okt. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
A'Table:Pain au Pistache, Jambon Croissant, Eclair Pistache & Cassis, Éclair Caramel & Citron
2023. okt. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

uh a 4esnek igaza van. azok jok.


a lipotiban a tökmagos kiflit szeretem nagyon.

Lidl Chias kifli

Heim pekseg Dunakanyarban a sajtos es tepertos pogacsa


A tescos es CBA-s pekaruk szerintem borzasztoak

2023. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Cameroon ***** válasza:
93%
Gróti sajtos kifli a zalacoból
2023. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Csokis rugelach - princess pekseg
2023. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
93%
Aldi virslis táska, sajtos pogi.
2023. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Bismarck de alig látok ilyet, mifelénk szinte sehol. Pedig olyan finom, a legjobb a külsején a csoki. Tom Marketbe láttam legutóbb. De ez mifelénk nincs.Ha valaki tudja esetleg hol, merrefelé lehet kapni írja meg légyszi :)
2023. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Kakaós csiga, mindegy honnan, csak leveles tésztából legyen. Egyszer a Keleti pályaudvar közelében ettem nagyon finom sajtos perecet, kívül ropogós volt, belül puha, de nem emlékszem, hogy melyik pékség volt. Az egyik kis utcában volt a Keletitől kissé nyugat felé.
2023. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!