Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi az emberek baja? Mi a...

Mi az emberek baja? Mi a boltok baja? Mi a bajom?

Figyelt kérdés

Adott egy bolt, sok ember, viszonylag vastag folyosók, de az állandó árufeltöltés és az ott hagyott ládák, raklapok, békák miatt kevés hely.


Vásárolgatok, erre azt látom, hogy a rizsek/cukrok közé ki van rakva egy gyorsfagyasztott pizza, eléggé kiolvadva, lehet már 1-2 órája ott.

Uborka a csokiknál.

Darált pulykahús a boroknál.

Leveszöldség a tojásoknál. (Itt sok sör is volt.)


És így tovább. SZóval a lényeg, hogy a vásárlók a hűtendő dolgokat valamiért nem a helyükre teszik vissza, így onnantól kezdve elkezdenek romlani.

Az árufeltöltőket se érdekli. NEm mondom, hogy dolguk lenne, vagy hogy könnyű kiszúrni, de ha nekem sikerült mindössze 10 perc alatt ennyit találni, akkor másnak is menne, főleg, ha meg is fizetik érte.

És akkor ott voltam én, aki ezeket mind visszatette a helyére. (A söröket nem, azoknak mindegy.) Volt, amivel egész sokat kellett sétálnom, vagy épp a pulykát meg se találtam elsőre, és mire igen, még többet kellett menni. A pizzát sajnálom, de visszaraktam, az csak papíron lenne bajos, amúgy nyilván visszafagy, és ehető, senki nem fog belehalni.


Durván túlléptem a vásárlói viselkedésem, mondhatni OCD-sen visszarendeztem a dolgokat, pedig csak sajnáltam, hogy a pazarlás világában ezek megromlanának, mert más nem venné meg, és kidobnák.


A slusszpoén pedig, hogy sorbanállás közben a lekvárok közé volt rakva egy zacskóban 3 banán, azzal már nem futottam vissza, pedig közel lett volna. Inkább fogtam, és megvettem, miközben magamnak is szedtem a kosárba, így több banánt vettem, mint akartam, így ma vacsorára egy helyett 4 banánt ettem, de jó ez, legalább tele vagyok.


2023. okt. 7. 23:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de a fagyasztott félig megolvad terméket nem kellett volna visszatenni a fagyasztóba...

Meg nem kell neked ott eladósdit játszani ha a túróba.

2023. okt. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Engem is dühít az ilyen (bár főleg multiknál tapasztalom), csak azért nem pakolászok vissza semmit, mert nem tudom, mióta hányódnak hűtés nélkül, és félek, nehogy valakinek emiatt legyen baja.

Az egyetlen probléma ezzel az elgondolással (és azzal is, amit az első ír), hogy szerintem ha egy dolgozó találja meg, ugyanúgy visszapakolja... tehát ebből a megközelítésből lehet jobb, hogy te visszapakoltad, mert így kevesebb ideig olvadt/romlott hűtés nélkül, mintha egy dolgozó találta volna meg két óra múlva.

Szeretném ugyan azt hinni, hogy ezeket a termékeket leselejtezik (kidobják, ingyen elvihetik a dolgozók stb.), de dolgoztam élelmiszer nagykerben, sajnos azt tapasztaltam, hogy szinte mindegyik kereskedő sz*rrágó, a nagyobb boltok vezetői is, inkább azt nézem ki belőlük, hogy selejtezés esetén hiánynak vennék és mondjuk levonnák a dolgozók béréből. Innentől meg érthető, ha nem akar a dolgozó a sok hülye suttyón bukni, így szó nélkül visszateszi, nem nagyon foglalkozva ennek az esetleges egészségügyi következményeivel.

2023. okt. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Neked valami irányítás mániád van?


Rendelj online, ez a 21.század.

2023. okt. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
A kérdésből nem derül ki, mi a kérdés. És a rivat sem stimmel. Meg nem is valós ilyen töménységben.
2023. okt. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
Ilyenek manapság az emberek nincs ezen csodálkozni való.
2023. okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

A fagyasztott hust ami kiolvad meg1szer visszafagyasztani elegge veszelyes lehet. Akkoris ha kolbaszos volt, a teszta pedig ehetetlen lesz. Gratulalok. Elore sajnalom azt aki megveszi.


Attol fuggetlenul, igen, taho paraszt viselkedes. Szamit az is hol voltal.. Ez Budan a rozsadombon nalunk nem tortenik meg... A keleti aldiban mar inkabb

2023. okt. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Ez engem is felháborítana, láttam már normál hűtendő dolgot mélyhűtőbe dobva is, de ez nem a te problémád, ez pedig nem egy igazi kérdés, csak feszültséglevezetés, bár sok ilyen van az oldalon.
2023. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

OCD-d, van, vagy mi a francért pakolászol feleslegesen?


Vagy csak nekem alap: bemegyek, gyors megveszem, amit kell és jövök haza?

2023. okt. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
#8 Az uram családjában is mindenki meg van győződve arról, hogy neki 2 percenként intézkednie kell, ha van intézkedni való, ha nincs (többnyire nincs). Valószínűleg egy rokona írta ki a kérdést.
2023. okt. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Teljes mértékkel hidegen hagy egy havi milliós nyereségű multi árumenedzselési hibái.

Vásárolni megyek oda, lehetőleg olcsón és gyorsan. Ezerszer nagyobb problémák és pazarlások mennek a háttérben amiket nem is látunk, szóval csepp a tengerben.

Az, hogy esetleg én vagy más fog ki romlott dolgot pedig sajnos benne van a pakliban bárhova is megyek.

Szép és jó dolog amit csináltál, jár a piros pont, de nem életszerű ezt elvárni másoktól is, amikor milliók szemetelnek direkt az utcákon, szennyezik a környezetet és csinálnak egyéb finomságokat szemrebbenés nélkül percente.

2023. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!