Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért pánikolnak az emberek...

Miért pánikolnak az emberek ha nincs nyitva 1 napig a bolt?

Figyelt kérdés
Konkrétan minden egyes ünnepnap környékén teli van a Facebook, hogy "jajj, féljetek, nem lesz 1 napig bolt, tárazzatok be jól". Miért? Úgy értem, hogy nem hiszem, hogy van olyan ember aki minden nap elmegy boltba és megveszi a csak aznapi kajáját. Akkor miért f.sunk?

2023. okt. 22. 23:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Ki pánikol?
2023. okt. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Én se fo*ok, hetente 1x szoktam boltba járni.
2023. okt. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Én ilyet nem látok, de olyat igen, mikor valaki panaszkodik, hogy nagyon sokan voltak a boltba... Meg hogy 1 napig nincs nyitva a bolt és hogy pont azért kell olyankor menniük, hogy mit kell ezen félni.

Ebben csak az a poén, hogy ő is akkor ment. De miért??

Sokan járnak úgy, hogy esetleg naponta veszik frissen ami kell, ne a hűtőben romoljon már meg. Vagy pl 2 naponta járnak. Van aki hetente 1-2 alkalommal vásárol csak be adott napokon. Vannak akik viszont műszakban dolgoznak. Na ott is pl adott az, hogy akkor vásárol amikor tud és nem amikor akar vagy amikor jó. Ha most is 23.án jobb lenne, de a bolt zárva, de ma el tud menni, hogy tudjon mit enni, akkor előtte fog elmenni és ha kényelmetleül is, de megoldja, mert kaja nélkül mégse lehet.

(Mellesleg mindíg van olyan bolt ami nyitva tart ünnep napomon, ha sos kellene valami, akkor ott be lehet szerezni).

2023. okt. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
47%
Nagyapám pont ilyen. Tele a hűtő, mélyhűtő, de azért el kell menni még kenyérért, meg húsért meg ezért azért. REEEEEE ZÁRVA VAN MINDEN HOLNAP JAJ MI LESZ REEEEEE. Semmi b++
2023. okt. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Ez max arra tekinthető vissza, hogy amikor zárva van, előtte nap megy el majdnem mindenki és sokan vannak. De nem pánikol senki és aki max akkor ér rá vagy kell valami, jó hogy elmegy.
2023. okt. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Engem idegesit h nincsenek normalisan nyitva "unnepnapokon" meg vasarnap. De ugyis talalok vmit nyitva mindig
2023. okt. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Én ilyen vagyok, nem tudom, mi az oka. Talán a szocializmus hiánygazdasága.
2023. okt. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Az tény, hogy egy hosszú hétvége, vagy 4 napos ünnep előtt úgy tele vannak a hatalmas parkolók a hipermarketek előtt, mintha világvége jönne...
2023. okt. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Felénk senki sem pánikol,egy-két kisbolt mindig van nyitva.
2023. okt. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Mert ostobák, mint a föld .
2023. okt. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!