Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Láttatok már bármelyik boltban...

Láttatok már bármelyik boltban alu muffinformát?

Figyelt kérdés

Az emag-on találtam csak rendelhetőt, de nekem vasárnapra kéne.

Ecofamily, vagy Pepco, Kik, ilyen helyeken láttatok már esetleg?


[link]


Nem muffint akarok benne sütni, ha elvihető creme brulee-t.



#alu sütőforma #eldobható sütőforma #eldobható muffinforma #alu muffinforma #alu cupcake forma
2023. okt. 27. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen környéken laksz de érdemes megnézni konyhafelszerelés boltban például, vagy vasboltba még esetleg. Tescoba láttam de nagyon régen és nem hiszem hogy per pillanat van.


Googleba nézd meg hogy a környékeden hol van legközelebb ilyen bolt mondjuk konyhafelszerelés vagy olyan hely ahol árulhatnak sütéshez való dolgokat, elvileg kell legyen telefonszám, felhívod és megkérdezed hogy van-e egyáltalán hogy ne menj feleslegesen, főleg ha nincs olyan közel.

2023. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Boltban még nem láttam.
2023. okt. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!