Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » SZÉP-kártya élelmiszervásárlás...

SZÉP-kártya élelmiszervásárlásnál most hogy működik?

Figyelt kérdés

Mióta van ez a "kedvezmény", hogy boltban is lehet szépkártyázni, még nem használtam egyáltalán.

Mennyire nézik szigorúan, mit vesz az ember? Tételezgetik, mint régen az erzsébet-utalványt?

Tehát mondjuk ha bemegyek a lidl-be egy heti bevásárlásra, és kerül a kosárba az élelmiszeren kívül mondjuk tusfürdő, zsebkendő, stb... fogok tudni egyben fizetni szép kártyával, vagy ki fogja picikézni az eladó, hogy azt a két tételt fizessem ki külön?


2023. okt. 31. 00:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ételre biztosan lehet. Ha veszel mást is, fizesd kulon. Tobbszor vasaroltam hiperben szep kartyaval, mindig megneztek hogy csak elelmiszer legyen
2023. okt. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Lidlt nem tudom, de Aldiban ha a pénztáros beüti, hogy Szép kártyával fizetsz, akkor egyből látod, hogy mennyi fizethető vele. Múlt hétvégén a paírtörlő miatt kellett külön kártyával fizetnem, de korábban szerintem vettem már olyat, amiben nem voltam biztos, hogy átmegy.

Asszem Sparban kérik, hogy válogasd külön, ott nem tudják utólag szétszedni.

2023. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Itt teljesen külön ütötte be a pénztáros srác végül azt a pár apróságot, mondhatni két külön vásárlás lett az élelmiszer meg a többi, nem a gép mondta, mennyit fizethetek.
2023. okt. 31. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!