Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Online Tesco rendelés áruházi...

Avada0 kérdése:

Online Tesco rendelés áruházi átvételénél elfogadják a SZÉP kártyát?

Figyelt kérdés

A keresett termék nem volt kitéve polcra amikor néztem. Úgyhogy gondoltam megrendelném online.

Emellett kíváncsi lennék, hogy meg lehet-e nézni online, hogy van-e készleten egyáltalán?

Sajna csak ma van már a Clubcard akciós ár.



2023. okt. 3. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Ha online rendelsz is úgy néz ki, hogy az áruházban szedik össze a listádat. Szóval ha ott nem volt, online se lesz nagyon nagy eséllyel.
2023. okt. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A megrendeléskor érvényes árat kell kifizetni.
2023. okt. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 hát nem tudom. Akkor minek engedett rendelni? No mindegy, élőben már nem mentem el még egyszer megnézni. De lehet, hogy a rendelést is lemondom, az 500 forint költséggel úgy sem ér annyit az akciós ár.

Mondjuk érdekes, hogy csak két nappal későbbre, szerdára lehetett időpontot foglalni. Lehet, hogy direkt nem elérhető szerdáig, úgyhogy max csak webshoposok veszik.


#2 Ez ok, de tudom-e szépkártyával fizetni?

2023. okt. 3. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!