Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi értelme van sokkal több...

Mi értelme van sokkal több kasszát tenni az üzletekbe, mint amit egyszerre üzemeltetni képesek/hajlandóak?

Figyelt kérdés

A kérdés főleg a hiperekre és diszkontláncokra vonatkozik. Lidlben, Aldiban 8-10 tradicionális kassza szokott lenni, amikből én 4-nél többet egyszerre még nem láttam üzemelni.


A mi Lidlünkben kivettek a 10-ből kettőt, a helyükre 6 önkiszolgáló került, amik a legtöbbször tele vannak és ugyanúgy sorba kell állni hozzájuk. Lenne igény még egyszer ugyanennyire. Auchan, Tesco ugyanez pepitában, csak 20-30 sorral.



2023. okt. 31. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Mert ha pl egyik vagy másik elromlik, akkor nem áll meg minden, van másik kassza, amit lehet használni.
2023. okt. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ez most a szokásos "én még nem láttam, tehát nincs is" kérdés?
2023. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szokták használni csúcsidőben, karácsonykor stb.

En 3 eve jarok ugyanabba a lidlbe es ket hete lattam eloszor hogy minden kassza nyitva volt

2023. okt. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy Spar van a legközelebb, 5 hagyományos kasszával (önkiszolgáló nincs). Évi néhány alkalom szokott lenni, mikor mindegyik üzemel, de akkor tényleg nagy szükség van rá. De az rendszeres, hogy az 5-ből 4 kassza nyitva van, pl. szombat délelőtt.
2023. okt. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 KiMaMi válasza:
100%
Az itteni Lidlben nincs annyi dolgozó, mint kassza... nem mindenki pénztározhat ám, aki ott dolgozik.
2023. okt. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb megoldani a váltást. Ha az x pénztár bezár, megnyithatják az y pénztárt, nem áll a sor az átadás miatt.
2023. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!