Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Nem arcátlanság egyes boltok...

Nem arcátlanság egyes boltok (Tesco, Auchan) részéről már a pékséges papirzacskóért is pénzt kérni?

Figyelt kérdés
Enélkül már csődbe mennének gondolom ekkora a baj. Szánalom
nov. 11. 23:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%
Nem az.
nov. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Ma már minden pénzbe kerül! Fizetni kell a szatyorért is! A pizzásdobozért is! Pl egy pizzás doboz is 80- 100Ft...Ma már semmit sem adnak ingyen!
nov. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem az a gáz, hogy képtelenek normálisan megoldani, és neked kell külön lecsipogtatni az önkiszolgálónál a zacsót az Auchanban, meg még külön pötyögtesd be a terméket is, mert ugye ahhoz még címke sincs náluk, csak a zöldségeknél. Érdekes módon az instersparban a pékáruknál is működik, máshol miért nem?

A Tescoban meg hiába jön felugróablakként a végén, hogy hány zacskót vettél, de még amikor javában csipogtatod le a termékeket, jön oda az eladó és nekiáll osztani az észt, hogy a zacskót miért nem csipogtattad le, biztosan el akartad lopni.... Nem elég, hogy vásárlóként jobban tisztában vagyok az önkiszolgáló kassza működésével, mint ő, aki azért van ott, hogy segítsen használni, hanem még nekiáll lopással vádolni, egy 15 forintos zacskó miatt, meg belenézeget a zacskóba, összetapogatja a terméket...

Az nem lenne gond szerintem, hogy pénzt kérnek a zacskóért, de szánalmas módokon oldják meg. A mesterséges intelligencia könyvet ír, meg szövegből készít videót, de a két legnagyobb élelmiszerüzletben képtelenek arra, hogy egy nyomorult címkenyomtató kiadjon egy matricát, amin rajta van a vonalkód, hogy vettél négy császárzsemlét meg egy papírzacskót.

nov. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Gáz!
nov. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Justinianus ***** válasza:
67%

A gyengébbek kedvéért: azért kerül pénzbe, hogy NE VEGYÉL.

Hogy fogj egy nyomorult zacskót, vidd magaddal, és használd százszor.

Nem 19 forintért kellene adni, hanem egy extra környezetvédelmi adót rátenni, és 200-ért.

Meg annyit a flakonokra is, nem 50-et, mert még annyiért is szétdobálják majd.

nov. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
A le nem bomló nylon zacskókat értem hogy miért adják pénzért pl az aldiba. De a lebomló papírzacskót nem.
nov. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%
#6 Nekik is pénzbe kerül. Meglepő, mi?
nov. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Justinianus ***** válasza:
48%

Én a SPAR-ba is viszek, pedig ott (még) ingyen van.

Majd napi hármat összegyűrök és dobom a kukába, a fák meg sírnak.

Gondolom környezetvédelemről még nem hallottatok...

nov. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%
7 érdekes, régen is pénzbe került és nem számolták fel. Ez majdnem olyan, mintha a csomagolásért külön kérnének pénzt a termékeknél. A vásárolt termék árával együtt kifizetem azt is. Ha meg nem számolják hozzá, az egyszerűbb lenne. Hisz pékárút senki nem vesz csak úgy magába.
nov. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
A papír környezetkímélő, és megújuló is. Az kivizelezhetetlen hogy mindig mindenki vigyen magával egy 100x felhasználható zacskót.
nov. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!