Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez nem arcátlanság vagy...

Ez nem arcátlanság vagy tudatlanságból tette az illető?

Figyelt kérdés
Ma rám írt egy ismerősnőm,akivel pár éve úgymond jobban összejártunk.Az ok amiért írt tegnap találkoztunk a buszállomàson és nem mentem oda hozzá meg nem is ültem le mellé.Nem volt kedvem a csobogását hallgatni se magamról információt megosztani vele,de addig nem jutottunk volna el a monológjától...Ma írt szemmel látható neki,hogy kerülöm ő nagyon kedvel,gyakran eszébe jutnak a beszélgetéseink,a tanácsaim és mivel bántott meg.Annyit írtam nem mondom hohy haragszom lehet bennem vannak változások,nincs kedvem mindig emberekhez és ahhoz hogy másokat hallgassak és mi inkább csak ismerősök voltunk.Mert mindig minden róla szólt,mindig én mentem hozzá, mikor nem jött össze a gyerek azt hallgattam,közben meg utána is a férjének a kiállhatatlan természetét meg neki milyen nehéz vagy egyéb fecsegést.Ha eljutottunk addig megkérdezi hogy vagyok egy-két szavas válasz után mielőtt folytattam volna már megint magáról beszélt,vagy átirányította a dolgot a saját problémájára.És az aki nagy barátnőnek tartott szinte semmit se tud rólam a születésnapomra se jött felkoszonteni,fel se hívott, üzenetet se küldött.Másokhoz tudom elstartolt,ajándékkal ezt ő maga mesélte.Ha összejövetel volt náluk vagy a gyerekek keresztelője nem voltam sosem jelen,még utólag se hívott el egy tortára más barátait igen.Voltak apró cinikus megnyilvánulásai. Mindezt összegezve azért ő se tartott akkora barátnak ha nem adta meg a tiszteletet.Ami neki hiányzik az az,hogy valaki meghallgassa,figyeljen rá,időt töltsön vele,kitarhassa a lelkét...csak ezzel az a gond visszafelé nem működik és épp mindenki előkelőbb barát volt amikor összejövetel volt nála.Az hiányzik neki ami őt ebből töltötte nem a másik személyére kíváncsi.

2021. júl. 4. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keruld el jó messzire az ilyet… ha ló nincs jo a szamár is erre ezt tudom mondani. És ne legyen bűntudatod
2021. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy energiavámpír. Az ilyet nagyívben kerülni kell. Szépen leépíteni minden formában.
2021. júl. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én kerek perec megmondtam volna neki hogy azért nem mentem oda mert nem kedvelem és nem akarok tőle semmit azok után hogy szemetesládának voltam nézve és energiavámpírként szívta az energiáimat. Csak ennyit kellett volna írnod neki, hogy ne haragudj de nem akarok már tovább veled cimbizni. És slussz.


Nekem is volt ilyen tapasztalatom. Mikor betegen fekudtem akkor is a nyamvatt pasi ügyeit kellett hallgatnom es az hogy en hogy vagyok vagy mit erzek oh azt hagyjuk eszre se vette, ugy kellett jeleznem, hogy pihenni szeretnék. Amikor egy komolyabb betegség gyanúja merült fel elintézte annyival hogy majd Isten megsegít közhelyeket mondott miután nagyon nem igazán fogta fel hogy valójában mit érzek és mikkel küzdök és nem akartam mosott rongy lenni betegen, utana jeleztem hogy nem akarok vele talalkozni mert már elegem volt abból hogy energia forrásnak vagyok nézve es szemetesladanak, hogy tudatosan csinálta e vagy sem nem érdekel, ő nem tartotta tiszteletben a kérésem es akkor szóban is egyértelműsítettem. Ő volt megsértődve közbe nekem kellett megküzdenem egy komoly gondolattal egy komoly vizsgálattal. Amikor beteg voltam rájöttem hogy tulajdonképpen akik mellettem voltak egyik se volt igazi barát a bajban így szépen csöndben hagytam hogy elmenjenek és nem bántam meg hogy hagytam elmenni azokat az embereket akik nem voltak igazi barátok.

2021. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az energiavámpír tipusúnak meg kell mondani hogyha nem akarsz vele cimbizni mert nem fogja eszrevenni ellentétben egy természetes emberrel de ők nem is használnak ki se szemetesládának se energia forrásnak es tisztelik a masikat ha nem akar veluk cimbizni akkor is ha még nem is ismerkedtek de érezhető egyfajta unszimpátia. Az energiavámpir észre se vesz önmagán kívül mást. Amikor a másiknak van baja akkor is neki van a legnagyobb baja. Jelezd neki egyértelműen hogy nem akarsz tőle semmit.
2021. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Így látom én is csak táplálkozni akart velem és ez mist is jól jönne neki.Ő saját maga miatt szenved, mert valószínűleg nincs akibezt a szerepet vállalja.

Egyébként írt vissza az üzenetemre örül ha nem haragszom rá és igen megérti mindenki valtozik idővel és ő is szeret elcsendesedni. És hogy igen jó ismerősök voltunk.Lehet próbált volna finoman hatni rám.

2021. júl. 4. 13:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ember nem kepes felfogni, hogy rajta kivul mas is letezik. Nem tehet rola, komolyan. Viszont te sem tehetsz rola, hogy ezt nem vagy hajlando toleralni.
2021. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen más embertípus. Nekem meg ehhez nkednincsvem.Nem vagyunk kompatibilisek egymással.
2021. júl. 4. 14:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor írd meg neki legközelebb, mert nem fogja megérteni ha nem fogalmazol egyértelműen.
2021. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!