Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tényleg veszélyesek az egészsé...

Tényleg veszélyesek az egészségre az albán pékségek termékei? Tapasztalt valaki kellemetlenséget a fogyasztás után esetleg?

Figyelt kérdés
A magyar pékszövetség ezt mondta, az élesztőjük tovább dolgozik a gyomrunkban állítólag.
nov. 22. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Le akarják járatni. Nekem nem volt még tőle bajom.
nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem veszélyesebb, mint a többi pékség. Magyarán csak annyira veszélyes mint a többi pékség. Ha a többi pékségből vásáróltál, és semmi bajod nem volt. Akkor az albán pékségből vásárolt pékségből vásárolt árutól sem lesz bajod. Szóval én is egyet értek az első válaszíróval.
nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen élesztő nem tud aktív maradni sütés után, tekintve, hogy az élesztőgombák 35-40 fok fölött elpusztulnak.
nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Humbug. Lejàratòkampàny folyik ellenük hetek òta.
nov. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Nehezen emészthetőek a sok úgynevezett sütőszer miatt. Megüli a gyomromat, nem esik jól.
nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Csak megy a turifuri, mert így könnyebb kiiktatni a konkurenciát, mint minôségben rúltenni rajtuk, úgy, hogy anyagilag is megérje.



Anoním accountból írnak pár ilyet pl ide, vagy valakinek az anyósa posztolja a fészbukra, és a sok pletykás átveszi.

nov. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az élesztő elpusztul, nem tud tovább dolgozni. Annyi minimális alapja van, hogy a kovászos cuccokban a baktériumtartalom miatt kicsit elő van emesztve a tészta, emiatt könnyebben emészthető. Na de a pékségek többsége függetlenül attól hogy albán e vagy sem, élesztővel dolgozik... Szóval csak bohóckodás.


Persze egy albán pékség nem a gasztronómia csúcsa.

nov. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván lejárató kampány áll mögötte de nem is szoktam náluk vásárolni.Nem bizalom gerjesztőek.
nov. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azon felül, hogy a kakaóscsiga, a pizza és a fánk is kb ugyanabból a tésztából van, semmi más "baj" nincs velük. :D Én egyszer-egyszer betévedek venni reggelit, de semmiféle panaszom nincs, nem tapasztaltam, hogy rosszul lennék a termékeiktől!
nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18%

Nem biztos, hogy mérvadóak lesznek a válaszok, hiszen valljuk be, a magyarok többsége elég igénytelen ember. Ha kimész az utcára, akkor elvétve látsz olyan embert, aki normálisan nézne ki: nem puffadt az arca, nem löttyedt vagy dagadt, és van némi izma.

Az biztos, hogy sokkal jobban megterheli a gyomrom, mint más péksütemények, és az sem véletlen, hogy pl, sok helyen nem lehet csigának nevezni a csigájukat, meg hasonlók.

Ha jártál már bent albán pékségbe, mint mondjuk a főnököm, tudod, hogy a higiéniára nem adnak túl sokat általában.

Ha tippelnem kéne, szerintem tele vannak térfogatnövelővel, adalékanyagokkal, cukorral, és több élesztőt tesznek pl, mint más pékségek.

nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!