Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Élelmiszerboltok, éttermek...

Élelmiszerboltok, éttermek milyen módszerekkel tartják távol az egereket, patkányokat, rágcsálókat? Hányfelé módszert alkalmaznak?

Figyelt kérdés

dec. 2. 05:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Külön méreg van neki fekete dobozban általában fél évente cserélik.Csótányirtás kötelező,naplót is kell vezetni.
dec. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Láttam már a neten képet az egyik Intersparról, hog egér volt a péksütiken, szóval nem mindig sikeresen.
dec. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg minden ilyen üzletnek, szolgáltató egységnek a saját működési köréhez illeszkedő rágcsáló irtó szabályzata van. Amit átfogó, vagy élelmiszerbiztonsági ellenőrzéskor be is kell mutatni. Ebben szabályozzák, hogy a hely adottságainak, vagy kitettségének milyen módszerek a megfelelőek, és hatékonyak.

[Én irattározással foglalkozom. Nekem is előírás az állományvédelem. Nekem is kellett készítenem ilyen szabályzatot. ISO auditkor ellenőrzik és a dolgozók kioktatottságát is vizsgálják.]

dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
dec. 5. 03:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem sokra mennek vele, ha a városban nincs irtva, Pesten már iskolákban, kórházakban is hemzsegnek. De hat amennyi hajléktalan kószàl, mert most már joga van hozzá, ne csodálkozzunk. Irtani meg minek.
febr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy nem kellene ivartalanítani a macskákat...? Csak kérdem...
febr. 21. 17:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Városban úgysem tarthatod kint, nincs udvar
febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Városban nincsenek már kóborcicák?? A sintérek összeszedik mindet?
febr. 21. 17:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs, bár amilyen mennyiségű kutyaszar meg kutyahúgy van… Konkrétan egy métert nem tudsz menni a járdán úgy hogy ne legyen egy tócsa kutyahúgy, ami a házak faláról csorog le
febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, melyik városról beszélsz. A hozzám legközelebbiben jelenleg se jellemző, amit írsz.
febr. 21. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!