Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tescoban mikor lesz a karácson...

Tescoban mikor lesz a karácsonyi leakciózás? 27-én reggel, délben vagy este? Illetve akciós ételeket kifigyelte e valaki mikor rakják ki? Nem tudom van e benne valami törvényszerű rend

Figyelt kérdés

dec. 18. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig úgy láttam, hogy dél körül szokták kirakni az akciós (lejárathoz közeli) termékeket, de szerintem erre nincs szabály, amikor kedvük szottyan, hely válogathatja. De azért is szokták azért időben kirakni, hogy még viszonylag jó áron elvigyék. Mármint pl. múltkor is láttam, hogy egy 1000 forintos szendvics délben 750 forint volt (az aznapi lejárata miatt), de egy másik alkalommal ugyanaz a szendvics 250 ft volt este 6-kor. Nyilván a nap végén még jobban akciózzák a megmaradt lejárathoz közeli dolgokat, de nyilván az a legjobb, ha minél drágábban megy el a termék, szóval logikusan véve délelőtt, dél környékén szerintem már kirakják, hogy ne kelljen még lejjebb vinni az árukon.
dec. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
Nyitás után szoktak általában.
dec. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!