Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi a különbség az "albán...

Mi a különbség az "albán pékség" és a sima pékség között?

Figyelt kérdés

dec. 29. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Mint a Coke / Pepsi és a tesco csíkos kóla közt.
dec. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Az albán pékség is teljesen sima, csak albánoké.
dec. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Az albánok mindent egyetlen tésztából készítenek, legyen az pizza vagy épp mákos sütemény. Jellemzően rosszabb minőséget adnak mint egy hagyományos pékség, cserébe viszont olcsóbbak.
dec. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Az albánban minden 1 tésztából készül
dec. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Raadasul jobban beleszarnak a kozegeszsegugyi es munkajogi szabalyokba.
dec. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Telarakják az albánok fújtatóval és más adalékokkal kb kétszer akkora minden péksütemény.

Ráadásul tényleg egy tésztából dolgoznak.

Egy normál pékségben viszont kapsz mentes vagy pl rozsos magvas terméket.

dec. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Moon_Walker ***** válasza:
100%
minden ugyanabból a szr égetett tésztából készül, ehetetlen minőségben. a többi pékség meg csak simán fs.
jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
54%

Az alban peksegben ahol dolgozom, en nem is ertem hogy engedhetik oket hogy mukodjenek.

Egy fertő az egész. A retek a csoatanyok amit nem is tudsz elkepzelni ott minden is van. Plusz, mindent is megcsinalnak elore amit utanna lefagyasztanak majd lesutnek. Undorito az egesz ugy ahogy van. A kenyer felvan fujva.

A pék arulat altalanosan cigizve keszitik, most ha bele esik egy kis hamu mi tortenik?

Kenyereket a foldon tartjak.

Amibe sutnek tepsik soha nincsennek elmosva. En elso nap csak amultam es bamultam. Hat a melo kell, de ugye egy gyomor fajassal jottem haza attol amit ott lattam.

Fokepp amikor jonnek a vasarlok, kis gyerekek es mutatjak ez kell, az kell sajnalom az embereket ,hogy ilyen helyekrol etetik a gyerekeiket aztan meg csodalkoznak, hogy mennyi betegseg van.

Higenia nulla en nem ertem, hogy mukodhet igy valami ahol elelemmel dolgoznak.

A mentalitasuk, a viselkedesuk hanyinger.

Folyamatos allapot ingadozas az egesz eletuk es ha ott vagy veluk a tied is.

A nezesuk olyan kb mikor rossz napjuk van, hogy kibelez es kitesz teged feldarabolva eladni. Viszont ha jo a kedv akkor mindent megtesznek, hogy a te hangulatod is feldobjak.

Ideiglenesen elmegy de nem tervezek hoszu jovot naluk.

Félelmetes emberek es szerintem amilyen beveteljuk van es kiadas fedezni azt a mocskot amiben dolgoznak, hogy alapbol ez az egesz business mulodjon nem is abbol elnek.

A lanyokat bamuljak es ha esetleg kedves vagy es elkezdesz beszelgetni ferfi kliensekkel hoszadalmasan, rogton csunyan neznek mintha a tulajdonuk lennel mig ott vagy. Nekem meg a ferjemre is borzaszto csunyan neznek amikor bejon hozzam a boltba .. felre ertheto az egesz viselkedesuk.

Maradi, primitiv nepseg aki kulfoldon probal megelni vagy inkabb evel fedezni magat.

Ha tehetitek, ne egyetek tolluk.

febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez bizonyára már nincsen ott így, 8-as, hiszen az állampolgári kötelességként megtett bejelentésed nyomán az ÁNTSZ (vagy aminek épp most hívják) megtette velük szemben a szükséges lépéseket, büntetett, bezárt, újraellenőrzött. Ugyebár.
febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hidd el, hogy ez igy van. Latom amit latok napi szinten. Nincs bennuk felelem .. furcsa népség
febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!