Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Vajon a magyarok mikor lázadna...

Vajon a magyarok mikor lázadnak fel az önkiszolgáló cassa ellen és hirdetnek bojkottot és tagadják meg használni azokat?

Figyelt kérdés
Sokan még örülnek is nekik hogy ingyen dolgoznak a boltban aztán majd néznek mikor legközelebb meg le pakolhassák az árut a kamionról ingyen mert már nem fizet majd a bolt ezért se embert
jan. 24. 18:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Akkor, mikor megtanulsz helyesen írni.
jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

Az én ujjamról nem esik le a három aranygyűrű, hogy miután a kipakolás és elrakodás úgyis mindenképp rám marad mint vásárlóra, közben elhúzzam az árut az érzékelő előtt. Amúgy sincs mindig kedvem kommunikálni még az eladóval is, elég a hivatali egész napos telefon-értekezlet-email áradat, másrészt elhúzok a sok lusta sorban álló mellett, 2 perc alatt végzek és megyek a dolgomra.


Persze a kérdező és én közöttem az a különbség, hogy nekem kifogástalan a helyesírásom a két diplomám és nyelvvizsgáim mellett. És hogy sosem voltam lusta sem dolgozni, sem tanulni.

jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Százszor inkább az önkiszolgáló kassza, mint hogy az idegbajos pénztáros a pulthoz vagdosson mindent, amit veszek, vagy hogy smalltalkolni kelljen vele.
jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Akkor kezdd a lázadást te és menjél a pénztároshoz sorba állni akkor is ha az önkiszolgáló kassza üres...
jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Imádom az önkiszolgáló kasszát, ha van választásom nem is megyek olyan boltba, ahol nincs. A saját tempómban pakolok, nem kell senkivel beszélnem közben, csak jó oldala van.
jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
én hajlandó vagyok azért is fizetni, hogy ne kelljen elmennem és bevásárolnom, hanem hozzák ki, mire hazaérek a munkából.
jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem az önkiszolgáló kasszákat, de ettöl még nem akarom, hogy megszüntessék azokat, mindenki csinálja úgy, ahogy neki tetszik.
jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%
Általában az anafabétákat zavarja az önkiszolgáló kassza, mindenki más tök jól tudja használni.
jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Én szeretem.
jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Kérdezö: akinek nem tetszik, az nem használja. Ha a vásárlók többsége ezt tenné/tette volna, akkor megszüntették volna. De mivel sok mindenkinek jobb, ezért marad.
jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!