Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » LIDL+ applikáció, nektek is...

LIDL+ applikáció, nektek is lement a havi költési határ a maximális kedvezményhez?

Figyelt kérdés

Múlt hónap közepén jelent meg a sajtóban, hogy a LIDL+ applikációban a vásárlásaid után járó ajándékok (és a max sáv elérésekor egy 5%-os számlavégi kedvezmény 15-20ezer Ft-os vásárlásig) eléréséhez egyre többet kell költened, ha amúgy is sokat vásárolsz ott?


Aki pl. ritkán vásárolt, lehet, hogy 50-100.000 Ft költésre megkapta ezeket, aki meg sokat költött, az bőven 200 fölött kapta meg.


A LIDL azt mondta, hogy a többet költőknek az ajándékok is nagyobb értékűek. Ez persze kvázi ellenőrizhetetlen.


Most nézem az ehavit, nekem a max-hoz 200-at kellett eddig költenem, most meg elég 15 ezret. Ez mindenkinél így van? Meg tudnátok nézni?


Köszi!


febr. 2. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Most csak a zöldség és gyümölcs után nő a havi költés, így már nem is olyan könnyű elérni. Bár amilyen árak vannak, a 2 ezret simán el lehet érni.
febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Legalábbis nekem most ezt mutatja, neked meg mást? Akkor úgy tűnik mindenkinek más.
febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tényleg... zöldség-gyümölcs. Odáig már nem olvastam. Ez mondjuk emlékeim szerint tavaly februárban is így volt.
febr. 2. 11:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik nem fogy eléggé a zöldség-gyümölcs februárban, ezért próbálják felpörgetni ezzel a forgalmat. :)
febr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na jó, de mit csináljak 15 ezer Ft ára fekete retekkel? :)
febr. 2. 12:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell 15 ezer Ft ára fekete retket venni.
febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
15 ezer nálam is és csak zöldségre. Kár, hogy az elmúlt hónapban egy értelmes zöldséget nem találtam a Lidlben, pedig 2 üzletben is jártam.
febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 15 zoldseg-gyumolcs

De amugy se hasznaltam ki ezt a savost , havi 1x megyek NAGY bevasarlasra. Itt meg ha kaptam kupont olyan volt a lejarati ideje, hogy lecsusztam rola.

febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!